سینمای ایران
کیوان علیمحمدی:

برای اکران «سینما شهر قصه» منتظر بازگشایی سینماها می‌مانیم/ احتمال اکران آنلاین «گیلدا»

کیوان علیمحمدی از احتمال اکران آنلاین یکی از فیلم‌های نمایش داده نشده خود خبر داد.

کیوان علیمحمدی که به همراه علی‌اکبرحیدری سال گذشته فیلم «سینما شهر قصه» را در جشنواره فجر رونمایی کرد، در پاسخ به این سوال که در روزهای تعطیلی سینما آیا تصمیمی برای نمایش این فیلم‌ دارد یا خیر؟ به ایسنا گفت: فعلا فقط منتظریم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد و سینماها چه زمانی بازگشایی می‌شوند چون تصور ما این است که فیلم «سینما شهر قصه» بخاطر نوع داستانش خود سینماست و باید در سالن سینما دیده شود. به همین دلیل فعلا تا هر زمانی که لازم باشد برای اکران عمومی منتظر می‌مانیم و قصد اکران آنلاین آن را نداریم.

او در ادامه افزود: اما برای فیلم دیگری که با امید بنکدار ساخته بودم یعنی «گیلدا» ، در حال بررسی هستیم و شاید  آن را به صورت آنلاین اکران کنیم.

این کارگردان درباره پروژه‌ جدیدش هم گفت: در تعطیلات عید بازنویسی فیلمنامه جدیدی با نام «سوباشی» را با همراهی امید بنکدار و علی‌اکبر حیدری تمام کردیم و منتظریم شرایط مهیا شود تا ساخت آن را شروع کنیم، چون مجوزش را سال گذشته گرفتیم و اگر شرایط لازم برای کار وجود داشته باشد تصور ما این است که تابستان امسال وارد مرحله فیلمبرداری شویم.

«گیلدا» در سال ۹۵ ساخته شده و مهناز افشار، حامد کمیلی، سیاوش مفیدی، هادی حجازی‌فر، حمیدرضا پگاه، رضا شفیعی‌جم، مرتضی اسماعیل کاشی، سعید چنگیزیان و فرخ نعمتی در آن بازی کرده‌اند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید