سینمای ایران

باکس آفیس: گزارش فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده

فیلم نیوز: هفته گذشته بیشترین میزان فروش فیلم‌ها به «دینامیت»، «گشت ۳» و «بی همه چیز» اختصاص داشت و این فیلم‌ها به ترتیب در جایگاه اول تا سوم جدول قرار گرفتند. «قهرمان» اصغر فرهادی هم با افزایش فروش همراه بود و توانست به جایگاه پنجم جدول برسد.

«دینامیت» ساخته مسعود اطیابی، مانند هفته گذشته صدرنشین جدول فروش هفتگی است و مجموع درآمدش از گیشه به ۴۲ میلیارد تومان نزدیک شده. این فیلم تا شب گذشته، ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش کرد.

رتبه دوم پرفروش‌ترین فیلم‌ هفته نیز به «گشت ارشاد ۳» تعلق دارد. «گشت ۳» سعید سهیلی همچنان مخاطب دارد و مجموع فروشش از ۳۳ میلیارد عبور کرده. این فیلم طی هفته گذشته ۲ میلیارد تومان فروش داشته است.

«بی همه چیز» ساخته تحسین شده محسن قرایی مانند هفته‌های گذشته روند رو به صعودش را در گیشه ادامه می‌دهد. این فیلم با کسب میزان فروش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، مجموع فروشش به ۶ میلیارد تومان نزدیک شده است.

رتبه چهارم جدول هم در اختیار «شهر گربه‌ها» ساخته جواد هاشمی قرار دارد. این فیلم طی هفته گذشته ۳۹۰ میلیون تومان فروش داشت. مجموع فروش «شهر گربه‌ها» به ۴ میلیارد می‌رسد.

اما «قهرمان» اصغر فرهادی در هفته قبل با افزایش فروش همراه بود. این فیلم با کسب ۳۳۰ میلیون تومان توانست در رتبه پنجم قرار بگیرد. مجموع فروش «قهرمان» به ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید