سینمای ایران
باکس آفیس

گزارش فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده

فیلم نیوز: هفته گذشته به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، تمام سینما‌های کشور، آخر هفته تعطیل بودند و از روز جمعه، مجدداً آغاز به کار کردند. اما اتفاق خبرساز گیشه‌ی هفته گذشته، به میزان فروش «دینامیت» اختصاص داشت که رکورد پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران را از «مطرب» گرفت و از آن خود کرد.

این فیلم پس از شش ماه اکران، بار دیگر در صدر جدول فروش هفتگی قرار داشت. «دینامیت» هفته گذشته با کسب فروش ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، مجموع فروشش از مرز ۳۸ میلیارد عبور کرد و توانست عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را به نام خود ثبت کند.

«گشت ارشاد ۳» ساخته سعید سهیلی نیز، هفته قبل ۱ میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان فروش کرد. این فیلم در کمتر از دو ماه توانسته به فروش ۳۲ میلیارد نزدیک شود.

«بی‌همه چیز» فیلم تحسین شده محسن قرایی مانند هفته‌های گذشته به روند رو به صعودش در گیشه ادامه داد و ۱ میلیارد تومان فروش کرد. کل فروش این فیلم به ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون رسیده است.

رتبه چهارم جدول فروش هفتگی هم در اختیار «شهر گربه‌ها»ی جواد هاشمی قرار داشت. این فیلم که در ژانر کودک ساخته شده هفته گذشته ۳۰۰ میلیون تومان فروش کرد. «شهر گربه‌ها» تا کنون ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از گیشه به دست آورده است.

«آتابای» نیکی کریمی هم هفته گذشته ۲۷۵ میلیون تومان فروش کرد و در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی ایستاد. «آتابای» به زودی مجموع فروشش به ۵ میلیارد تومان می‌رسد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید