سینمای ایران
حامد بهداد:

بازی در نقش بدل آقای هاشم ‌پور افتخار است

حامد بهداد بازیگر سرشناس و محبوب سینما، با حضور در نشست مطبوعاتی فیلم «گیج‌گاه» از تجربه بازی در نقش بدل جمشید هاشم پور و وضعیت سینمای ایران گفت.

حامد بهداد درباره این که در نقش بدلِ جمشید هاشم‌پور در فیلم «گیج‌گاه» ایفای نقش کرده، گفت: سال‌های زیادی می‌گذرد که ما به زبان ملی در سینما رسیده‌ایم به توفیق‌هایی رسیده‌ایم، پُرواضح است که چه سیری طی کرده تا به این نقطه برسد این فراز و نشیب‌ها هر برهه از تاریخ را در خود نشان می‌دهد. همیشه مردم در فیلم‌ها به دنبال قهرمان می‌گردند سینما برای توده است. توده می‌خواهد در فیلم‌ها خودش را نشان بدهد چند بازیگر برجسته وجود دارد که مورد تشویق مردم قرار گرفتند و نشاطی به سینما وارد شد، جمشید هاشم‌پور بی‌شک یکی از آن بازیگرانی است که مردم را به سینما دعوت می‌کند، مردم برای او هورا می‌کشیدند، او یک نماد است و اگر در ذهن عادل سیری طی می‌شود که در نقش بدل آقای هاشم‌پور باشم چه چیزی بالاتر از اینکه حتی در نقش بدل آقای هاشم‌پور باشم.

بهداد بیان کرد: آرزویم این است که فیلم‌ها بفروشند، حال مردم خوب باشد، این همه خشم و مرارت نباشد. هرکسی سهمی در سینما ایجاد کرده آنچه که برای من مهم است این است که همه ما در کنار هم رشد کنیم و وظیفه خودمان را انجام بدهیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید