سینمای ایران

اولین حضور بین‌المللی «آن شب» در اسپانیا / پرمییر انترتینمنت فروش جهانی فیلم را برعهده گرفت

فیلم «آن شب» اولین حضور بین المللی خود را با جشنواره سیتجز اسپانیا آغاز کرد. این در حالی است که شرکت پرمییر انترتینمنت گروپ فروش بین المللى فیلم «آن شب» را قبل از اولین نمایش بین المللى آن در این جشنواره برعهده گرفت.

جشنواره بین المللى فیلم فانتزى سیتجز، مهمترین جشنواره فیلمهاى ژانر وحشت در جهان است که ضمن ارائه بیان هنرى، بیشترین توجه رسانه اى را در کاتالونیا نیز به خود اختصاص می دهد و محلی برای ارائه و نمایش فیلم هاى فانتزى و ترسناک از سراسر جهان است.

سیتجز به عنوان جشنواره درجه یک فیلم هاى فانتزى و وحشت همواره میزبان بازیگران، کارگردانان و تهیه کنندگان سطح بالایى بوده است و «آن شب » در اولین نمایش خود توانسته است توجه منتقدین این جشنواره را به خود جلب کند.

همچنین به گزارش اسکرین دیلی، شرکت آمریکایى آى اف سى میدنایت در نظر دارد فیلم « آن شب» را با بازى شهاب حسینى برنده نخل طلاى جشنواره کن براى بهترین بازیگر مرد(فیلم فروشنده) در ژانویه ٢٠٢١ پخش نماید. «آن شب» به کارگردانی کوروش اهری و تهیه کنندگی محمد درمنش اولین فیلم مشترک ایران و آمریکا پس از سال ١٩٧٩ است که پروانه نمایش در ایران را دریافت کرده است.

کوروش آهارى داستان زوج جوانى را کارگردانى کرده است که با دختر یکساله خود هنگام بازگشت از یک میهمانى، شب را در هتلى سپرى میکنند و نیرویى آنهارا واداربه مواجهه با اسرار پنهانشان می کند. شهاب حسینى براى اولین بار در فیلمى ساخته شده در آمریکا نقش آفرینى می کند.

جدا از جشنواره فیلم سیتجز که از هشت اکتبر در اسپانیا آغاز می شود، فیلم آن شب در افتتاحیه جشنواره نایت استریم که جشنواره اینترنتى از فیلم هاى ترسناک است نیز که از نهم اکتبر آغاز شده است ،نمایش داده خواهد شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید