سینمای ایران
فروش ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیط در ۲۴‌ ساعت

اولین آمار فروش آنلاین «خروج» در سینمای آنلاین

پس از گذشت ۲۴ ساعت از اکران آنلاین فیلم «خروج» که برای اولین بار پیش از نمایش عمومی در سینما در پلتفرم‌ های وی‌اودی فیلیمو عرضه می‌شود، در گزارشی مشترک از نخستین آمار فروش بلیط این فیلم خبر دادند.

طبق گزارش رسیده، با مجموع آمار سرویس فیلیمو ، ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیط در ۲۴ ساعت ابتدایی اکران آنلاین «خروج» به فروش رفته است که درآمدی بیش از ۴۰۷ میلیون تومان را برای این اکران آنلاین به همراه داشته است. از طرفی طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیط، دسترسی ۶ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج در دو سرویس وی‌او‌دی فیلیمو را می‌توان حداقل ۸۵ هزار نفر برآورد کرد. لازم به ذکر است این آمار تنها با گذشت ۲۴ ساعت از آغاز بلیط فروشی سینمای آنلاین خروج در فیلیمو به ثبت رسیده و با توجه به ادامه‌دار بودن سینمای آنلاین، در روزهای آینده شاهد افزایش تعداد تماشاگران فیلم «خروج» خواهیم بود.

«خروج» تازه‌ ترین ساخته ابراهیم حاتمی ‌کیا با بازی فرامرز قریبیان است که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر ۹۸ اتفاق افتاد و بنا به تصمیم سازندگان، با توجه به تعطیلی سینماها ناشی از بحران کرونا به اکران اینترنتی در فیلیمو رسید.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید