سینمای ایران
اولین آخر هفته سینمای ایران پس از جشنواره فجر

افتتاحیه نسبتا موفق «آشغال های دوست داشتنی»

با پایان یافتن سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، هفت فیلم جدید از چهارشنبه این هفته به نمایش درآمد. «آشغال های دوست داشتنی» ،«هت تریک»، «جن زیبا» و «سوءتفاهم» از جمله فیلم هایی بودند که نسبت به سایر فیلم های جدید به فروش بیشتری دست یافتند.

«آشغال های دوست داشتنی» ساخته محسن امیر یوسفی که پس از شش سال توقیف از چهارشنبه هفته گذشته در سینماهای کشور به روی پرده رفت، بنا بر اعلام سایت سینما تیکت تا ساعت 22 جمعه، توانسته نزدیک به 290 میلیون تومان فروش کند. در این فیلم پربازیگر که اکران آن با استقبال بسیاری از سینماگران روبرو شد، شهاب حسینی، صابر ابر، اکبر عبدی، حبیب رضایی، نگار جواهریان و شیرین یزدان بخش ایفای نقش می کنند.

«هت تریک» به کارگردانی رامتین لوافی و تهیه کنندگی مجید مطلبی با بازی امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، صابر ابر و ماهور الوند از چهارشنبه در سینماهای کشور به نمایش درآمد. این فیلم که اردیبهشت ماه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از جشنواره جهانی فیلم فجر برای ماهور الوند به ارمغان آورد، ر افتتاحیه خود توانست نزدیک به 100 میلیون تومان فروش کند.

«جن زیبا» دومین ساخته سینمایی بایرام فضلی که تهیه کنندگی آن را مهرداد فرید بر عهده دارد پس از سه روز نمایش بنا بر اعلام سایت سینماتیکت توانسته 60 میلیون تومان فروش کند. بازی نورگل یشلیچای در این فیلم از جمله نکات حاشیه ای این فیلم است. فرهاد اصلانی و لیلا زارع دیگر بازیگران «جن زیبا» هستند.

«سوءتفاهم» جدیدترین ساخته احمدرضا معتمدی که برای اولین بار در جشنواره فجر سال گذشته به نمایش درآمد و پژمان جمشیدی برای آن نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد، از چهارشنبه در سینماهای کشور به روی پرده رفت. جدول فروش سینما تیکت، نشان می دهد که درآمد این فیلم تا پایان جمعه شب به رقم 25 میلیون تومان رسیده است.

«ضربه فنی»، «قرامون پارک شهر» و «ماموریت غیرممکن» از جمله فیلم های جدیدی هستند که از چهارشنبه در سینماهای کشور به نمایش درآمدند و به فروش کمی در سینماهای کشور دست یافتند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید