تلویزیون
پس از کسب جایزه بهترین بازیگر سریال‌های تلویزیونی جشنواره فیلم شهر مطرح شد

پژمان جمشیدی : فری خاکی یکی از بهترین نقش‌هایی است که بازی کرده‌ام

پژمان جمشیدی که به خاطر بازی در سریال «زیر خاکی» برنده جایزه بهترین بازیگر مرد سریال تلویزیونی از جشنواره فیلم شهر شد در گفت وگویی اعلام کرد که نقش «فری خاکی» یکی از بهترین کارهای کارنامه بازیگری‌اش است.

به گزارش فیلم‌نیوز، پژمان جمشیدی در حاشیه مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم شهر و بعد از گرفتن جایزه بهترین بازیگر مرد سریال‌های تلویزیونی در گفت وگویی با مهر گفته که «فری خاکی» یکی از بهترین نقش‌هایی است که تا الان بازی کرده است.

پژمان جمشیدی در ادامه از گروه سازنده سریال «زیرخاکی» به نیکی یاد کرده است :«گروه تولید سریال زیر خاکی به خاطر حضور کارگردان خوش ذوق و کاربلدی چون جلیل سامان گروهی بسیار حرفه‌ای و دوست داشتنی هستند.»

او سریال زیر خاکی را نقطه عطف کارنامه بازیگری‌اش معرفی کرده و گفته :« زیرخاکی یکی از کارهای است که بسیار دوستش دارم و آن را نقطه عطف دنیای بازیگری ام می‌دانم.»

جمشیدی در پایان با تشکر از ژاله صامتی عنوان کرده که این بازیگر در بهترشدن هرچه بیشتر نقش فری خاکی کمک زیادی به او کرده است.

فصل سوم سریال «زیرخاکی» نوروز سال 1401 از شبکه یک پخش شد که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. جمشیدی در حال حاضر سریال«آفتاب پرست» را در شبکه خانگی در حال پخش دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید