تلویزیوننمایش خانگی
با کسب سه جایزه در سه بخش اصلی اتفاق افتاد

«زیرخاکی» رکورددار جشنواره فیلم شهر

سریال «زیرخاکی» ساخته جلیل سامان در بخش مسابقه سریال‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی با کسب سه جایزه در بخش کارگردانی و بازیگری رکوردار شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شامگاه یکشنبه 26 تیر ماه در پردیس سینما ملت برگزار شد و طی آن برگزیدگان چند بخش از جمله بخش مسابقه سریال‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی معرفی شدند.

در این بخش سریال «زیرخاکی» با کسب سه جایزه رکوردار شد. این سریال توانست در بخش کارگردانی (جلیل سامان)، بهترین بازیگر مرد(پژمان جمشیدی) و بهترین بازیگر زن(ژاله صامتی) برنده نشان زرین جشنواره شود.

در بخش فیلمنامه جایزه اول به گروه نویسندگان نجلا به سرپرستی حسین امیر جهانی رسید و در بخش بهترین سریال هم با اهدای دیپلم افتخار به حامد عنقا برای تهیه سریال «آقازاده» ، نشان زرین جشنواره به ابوالفضل صفری برای تهیه سریال‌های «خانه امن» و «سرجوخه» اهدا شد.

همچنین هیات داوران بخش بهترین سریال تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی، جایزه ویژه خود را به خیرالله تقیانی کارگردان سریال « نجلا » اهدا کردند.در این مراسم همچنین ضمن تقدیر از جعفر دهقان جایزه یک عمر فعالیت هنری به محمد کاسبی تقدیم شد.

در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم شهر برگزیدگان بخش اقلام تبلیغی نیز معرفی شدند که در این میان همکارمان پیمان امدادی موفق شد برای ساخت آنونس فیلم«سرخپوست» برنده نشان زرین و دیپلم افتخار جشنواره شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید