تلویزیون
پوست اندازی شبکه‌های سیما با سریال‌های جدید

«بی‌نشان»، «آتش سرد» و «راز ناتمام» روی آنتن می‌روند

شبکه‌های تلویزیونی بعد از پایان ایام سوگواری دهه اول محرم با پخش سریال‌هایی چون «بی نشان» ، «آتش سرد» و «راز ناتمام» پوست اندازی می‌کنند.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه‌های سراسری تلویزیون به استثنای شبکه سه در حال حاضر باکس نمایشی خود را با پخش سریال‌های تکراری پر کرده‌اند. این شبکه‌ها قصد دارند با پایان ایام سوگواری دهه اول محرم ، سریال‌های جدید خود را روانه آنتن کنند.

شبکه یک | راز تمام یا گیلدخت

راز ناتمام با بررسی اتفاقات اوایل دهه شصت و ماجرای بمب گذاری نهاد ریاست جمهوری تولید شده است

شبکه یک که در دهه اول محرم سریال تکراری «شب دهم» را روی آنتن فرستاده، بعد از ایام سوگواری آنتنش را در اختیار یک سریال جدید ایرانی می‌گذارد. برای این شبکه دو گزینه در نظر گرفته شده است. یکی سریال «راز ناتمام» به کارگردانی مشترک امین و علی امانی که داستان آن حول اتفاقات دهه شصت و ترور شهیدان رجایی و باهنر می‌چرخد. در این سریال سید جواد هاشمی در نقش شهید رجایی، فرهاد جم در نقش شهید باهنر، رامین راستاد در نقش ایت‌الله هاشمی رفسنجانی و بهرام ابراهیمی در نقش مهندس بازرگان به ایفای نقش پرداخته‌اند. فرهاد جم بازیگر این سریال چندی پیش با حضور در برنامه «خندوانه» اعلام کرد که قرار است «راز ناتمام» همزمان با شروع هفته دولت و هشتم شهریور پخش خود را از شبکه یک شروع کند.

سریال «گیلدخت» یک مجموعه 70 قسمتی است که در معاونت برون مرزی سیما تولید شده و به احتمال به شکل همزمان روی آنتن شبکه یک و «آی فیلم» می‌رود

برای شبکه یک ، گزینه دیگری هم برای پخش در نظر گرفته‌اند و آن سریال هفتاد قسمتی «گلیدخت» است. این سریال را مجید اسماعیلی کارگردانی کرده و محمدرضا شفیعی هم تهیه آن را برعهده دارد. «گلیدخت» سریالی است تاریخی که سعید راد، محمود پاک نیت، حبیب دهقان نسب، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی و… در آن بازی دارند. این سریال محصول شبکه برون مرزی است و در صورت پخش از شبکه یک به طور همزمان از شبکه آی فیلم هم پخش می‌شود.

شبکه دو | آتش سرد

«آتش سرد» از 22 مرداد ماه از شبکه دو پخش می‌شود

شبکه دو بعد از دهه اول محرم و از 22 مرداد 1401 ، پخش سریال «آتش سرد» را شروع می‌کند. این سریال را رضا ابوفاضلی براساس متنی مشترک از محسن سرتیپی و نازنین فرخلو جلوی دوربین برده است.

این سریال تلویزیونی پیش از این «شب بیدار » نام داشت با بازی پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، شیوا خسومهر، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، پویا امینی، سارا احمدیان، بهزاد خداویسی، مریم موسویان و شاهد احمدلو جلوی دوربین رفته است.

داستان این سریال درباره مردی است به نام «محسن» با بازی «پرویز فلاحی پور» که صاحب یک گلخانه است. او چند سالی در جبهه بوده و موج انفجار در جنگ او را گرفته‌است و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. از طرفی او قیم پسری است که ماجراهایی را در پی دارد.

آتش سرد از شنبه تا پنج‌شنبه هرشب ساعت 21.30 روی آنتن برود.

شبکه سه | بی نشان

شبکه سه با پایان پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد»، سریال «بی نشان» ساخته راما قویدل را روانه آنتن می‌کند

از بین شبکه‌های سراسری، شبکه سه تنها شبکه‌ای است که باکس نمایشی خود را با سریال تکراری پر نکرده است. در حال حاضر قسمت‌های پایانی «برف بی‌صدا می‌بارد»به کارگردانی پوریا آذربایجانی روی آنتن است. با پایان این سریال که همزمان است با پایان دهه اول محرم ، شبکه سه سریال «بی نشان» ساخته راما قویدل را روانه آنتن می‌کند.

این سریال در 30 قسمت و بر مبنای فیلمنامه‌ای آزیتا ایرایی و مهدی حمزه آماده پخش شده است. مجید واشقانی، نیلوفر پارسا، پرویز فلاحی پور، سعید زارعی، هلن نقی لو، نیوشا ضیغمی، مریم کاویانی، مهدی فقیه، کاظم هژیرآزاد، اکبر رحمتی، رضا ایرانمنش، توماج دانش بهزادی و قاسم زارع، نسرین نکیسا و… در این سریال بازی دارند.

«بی نشان» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه است که به تهیه ‌کنندگی مرتضی رزاق کریمی تولید شده است. این سریال هرشب ساعت 20.45 روی آنتن می‌رود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید