تلویزیون
فاجعه در تلویزیون ادامه دارد

پرکردن آنتن شبکه‌های سراسری با سریال‌های تکراری، از شب دهم تا گاندو2

شبکه‌های سراسری همچنان در تامین سریال جدید ایرانی ناتوان هستند و آنتنشان را با سریال‌های تکراری پر می‌کنند بر همین اساس شبکه‌های یک و سه اقدام به پخش سریال‌های شب دهم و گاندو 2 کرده‌اند.

به گزارش فیلم‌نیوز، پرکردن آنتن‌های شبکه‌های سراسری با سریال‌های تکراری همچنان ادامه دارد. شبکه یک بعد از پایان پخش سریال «مستوران»، باکس نمایشی‌اش را در اختیار سریال تکراری «پازل» گذاشت. با اتمام پخش این مینی سریال حالا آنتن در دهه اول محرم به سریال تکراری«شب دهم» ساخته حسن فتحی داده شده است. این سریال محصول سال 1380 است و طی این 21 سال بارها وبارها از شبکه‌های مختلف پخش شده است.

در بین شبکه‌های سراسری تلویزیون، شبکه سه تنها شبکه‌ای است که تلاش داشته، آنتن خود را باسریال‌های جدید پر کند، اما حالا این شبکه هم به مانند شبکه‌های یک و دو ، دست به دامان سریال‌های تکراری شده است. این شبکه قصد دارد با پایان سریال «برف بی‌صدا می‌بارد»، سریال تکراری «گاندو2» را روی آنتن بفرستد. این سریال نخستین بار نوروز 1400 از این شبکه پخش شد. 13 قسمت از این سریال در تعطیلات نوروز پخش و قرار شد، ادامه آن روی آنتن برود. اوایل تایستان همان سال گاندو 2 از قسمت اول پخش خود را شروع و سپس قسمت‌های جدید آن روانه آنتن شد.

سریال «شب دهم» هرشب ساعت 22.15 از شبکه یک و سریال «گاندو 2» ساعت 20.45 از شبکه سه پخش می‌شوند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید