تلویزیون
با پخش 12 سریال بازپخشی در باکس اصلی شبکه‌های یک و دو

پرکردن آنتن شبکه‌های سراسری با 7 هزار دقیقه سریال تکراری

در یک سال اخیر شبکه‌های یک و دو، روی هم 15 سریال جدید روی آنتن برده‌اند، این درحالی است که تعداد سریال‌های تکراری پخش شده از این دو شبکه، 12 اثر بوده است. شبکه سه تنها شبکه‌ای است که هیچ سریال تکراری روی آنتن نبرده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، سریال‌های تکراری «شب عید»، «دیگری»، «نامه آخر»، «چادر گلدار»، فصل اول و دوم «زیرخاکی» ، «محکومین» و «نون خ 3» در یک سال اخیر از آنتن شبکه یک پخش شده‌اند. اگر میانگین زمان هرکدام را 50 دقیقه در نظر بگیریم، این شبکه بیش از 4هزار دقیقه سریال تکراری پخش کرده.

شبکه دو هم در همین یک سال اخیر چهار سریال تکراری «یک لحظه دیرتر»، «فرات»، «زعفرانی» و «گاهی به پشت سر نگاه کن» را روی آنتن فرستاده و در مجموع بیشتر از 3 هزار دقیقه سریال تکراری پخش کرده است.

شبکه یک بعد از ماه مبارک رمضان باکس نمایشی خود را با باز پخش فصل سوم سریال «نون خ» پر کرد

تعداد سریال‌های جدید شبکه یک از سال گذشته تا به حال، 9 عدد بوده و شبکه دو هم 6 سریال جدید روی آنتن فرستاده است.
درحالی که این دو شبکه در کل بیش از 7 هزار دقیقه سریال تکراری پخش کرده‌اند، شبکه سه هیچ سریال تکراری در یک سال اخیر پخش نکرده و 11 سریال جدید روی آنتن فرستاده.

«گاندو 2»، «حورا»، «یاور»،« بوتیمار»، «کلبه‌ای در مه»، «همسایه»،« سرجوخه»، «موج اول»، «برف بی‌صدا می‌بارد»،« نجلا2» و «حکم رشد» سریال‌های جدید شبکه سه بوده‌اند. این شبکه سریال‌های «وضعیت زرد» و «پلاک 13» را هم در باکس غیراصلی پخش کرده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید