تلویزیون
بازپخش مسابقه پرمخاطب شبکه سلامت از شبکه نسیم

استفاده شبکه نسیم از محبوبیت شهروند و مافیا

بعد از پایان برنامه «خندوانه» شبکه نسیم دست به دامان شبکه سلامت شده تا از جذابیت مسابقه «شهروند و مافیا» به نفع جذب مخاطب استفاده کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه نسیم در صفحه اینستاگرامش خبری با تیتر «مافیا به نسیم رسید» منتشر کرده و نوشته:مسابقه «شهروند و مافیا» از امشب (دوشنبه ۲۷ تیر) از شبکه نسیم پخش می‌شود.

تیتر و خبر طوری تنظیم شده‌اند که انگار برنامه کاملا از شبکه سلامت به شبکه نسیم منتقل شده است. در هیچ بخشی از خبر صحبتی از این به میان نیامده است که شبکه نسیم می‌خواهد بازپخش مسابقه «شهروند» و مافیا را بعد از شبکه سلامت روی آنتن ببرد.

این درحالی است که در صفحه اینستاگرامی خود برنامه «شهروند و مافیا» نوشته شده: «بازپخش فصل هفدهم امروز (27 تیر) از شبکه نسیم.»

وقتی به سایت شبکه سلامت هم رجوع کنیم متوجه می‌شویم که قسمت اول از فصل هفدهم «شهروند و مافیا»، 25 تیر از شبکه سلامت پخش شده و برای علاقه‌مندان روی سایت هم قرار گرفته است.

با این توصیف‌ها به نظر می‌رسد در شرایطی که پخش «خندوانه» به پایان رسیده و شبکه نسیم جز «دورهمی»، برنامه سرگرم‌کننده جذاب دیگری ندارد، حالا مدیران به جای رفتن سراغ تولید یک برنامه جدید جذاب، با دست گذاشتن روی محبوبیت «شهروند و مافیا» به دنبال جذب مخاطب هستند.

«شهروند و مافیا» برنامه محبوبی است. خیلی پیش‌تر از اینکه سعید ابوطالب به فکر ساخت مسابقه «شب‌های مافیا» برای ایجاد رقابت مافیا میان چهره‌های مطرح بیفتد، «شهروند و مافیا» در شبکه سلامت روی آنتن می‌رفت و طرفداران خاص خودش را پیدا کرده بود.

نکته قابل توجه اینجاست که این مسابقه چند سال از شبکه سلامت پخش می‌شد؛ شبکه‌ای که مخاطب چندانی نداشت اما با همین یک برنامه توانسته بود توجه‌های زیادی را جلب کند. «شهروند و مافیا» آنقدر طرفدار داشت که در هر دوره‌ای بازدید این مسابقه در سایت تلوبیون با بازدید مسابقه مطرح تلویزیونی برابری می‌کرد یا حتی از آنها بیشتر بود.

«شهروند و مافیا» مسابقه تخصصی مافیاست و شرکت‌کنندگانش از میان درجه یک‌های این بازی انتخاب شده‌اند. قوانین سخت‌گیرانه‌تری نسبت به «شب‌های مافیا» دارد و فضای بازی هم چندبرابر بیشتر از آن ملتهب است.

حالا باید دید آیا در ادامه، اشاره‌ای به بازپخش بودن این برنامه در شبکه نسیم می‌شود یا نه.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید