تلویزیون
همزمان با پخش فصل سوم از شبکه خانگی انجام می‌شود

فصل اول ساخت ایران روی آنتن شبکه تماشا

شبکه تماشا قصد دارد به زودی فصل اول سریال «ساخت ایران» را روانه آنتن کند، این در حالی است که فصل سوم این سریال از شبکه خانگی در حال پخش است.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه تماشا پخش سریال «ساخت ایران 1» را در نوبت پخش قرار داده تا به زودی آن را روی آنتن بفرستد. فصل اول سریال «ساخت ایران» به کارگردانی محمد حسین لطیفی در حالی از شبکه تماشا پخش می‌شود که فصل سوم آن در شبکه خانگی به قسمت‌های پایانی خود رسیده است.

فصل اول سریال «ساخت ایران» در سال 1390 به کارگردانی محمد حسین لطیفی در تهران و لبنان جلوی دوربین رفت. این سریال نخستین تجربه حضور محمد رضا گلزار در سریال‌های شبکه نمایش خانگی است. داستان ساخت ایران درباره دانشمندی است که فرمولی عجیب کشف میکند که طی آن میتواند آب را به سوخت تبدیل کند. این فرمول در پی یک تصادف دست دزد خرده پایی به نام «غلامحسین» با بازی امین حیایی می‌افتد و …

فرهاد اصلانی، پالما الکیک، پیر داغر، گوهر خیراندیش، الیکا عبد الرزاقی ، بهاره رهنما و بهنام تشکر دیگر بازیگر اصلی «ساخت ایران یک» هستند.

هفت سال بعد از تولید فصل اول، فصل دوم این سریال به کارگردانی برزو نیک نژاد جلوی دوربین رفت. امین حیایی و محمد رضا گلزار تنها بازیگرانی بودند که از فصل اول به فصل دوم آمدند. سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، مهران احمدی و محسن کیایی هم بازیگران جدید این فصل بودند.

در سال 1400 هم فصل سوم این سریال اینبار به کارگردانی بهمن گودرزی وارد فاز تولید شد. در این فصل فقط امین حیایی از جمع بازیگران دو فصل قبلی در این فصل حضور پیدا کرد. زوج او را در این سریال مجید صالحی تشکیل می‌دهد. هومن برق نورد، الهام کردا، آناهیتا درگاهی و مینا وحید دیگر بازیگران فصل سوم هستند.

فصل اول سریال «ساخت ایران» بعد از پخش در شبکه نمایش خانگی برای نخستین بار از شبکه آی فیلم پخش شد و بعد از آن شبکه پنج آن را باز پخش کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید