تلویزیون
اتفاقات تازه در شبکه نسیم

رامبد جوان با یک مسابقه جدید می‌آید / فصل نهم خندوانه برای سال 1402

مدیر شبکه نسیم در گفت وگویی از تولید فصل نهم برنامه خندوانه برای پخش در سال 1402 خبر داد، این در حالی است که رامبد جوان این روزها درگیر تولید مسابقه‌ای بزرگ برای شبکه نسیم شده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، بعد از پایان فصل هشتم «خندوانه» این شائبه ایجاد شد که به احتمال این برنامه دیگر تولید نخواهد شد، مدیران تلویزیون از جمله مدیر شبکه نسیم هم هیچگاه به این موضوع به شکل صریح و واضح پاسخ نداد. حالا او در گفت وگویی با تسنیم اعلام کرده که شبکه نسیم قصد دارد فصل نهم «خندوانه» را با اجرای رامبد جوان برای پخش در سال 1402 آماده کند. طبق گفته محمد رضا خوشرو اتاق فکر «خندوانه» تشکیل شده و عوامل در حال بررسی‌اند که نقاط قوت و ضعف فصل قبلی را مورد واکاوی قرار دهند.

اما خبر دیگر درباره رامبد جوان این است که او این روزها در تدارک ساخت مسابقه‌ای برای پخش از شبکه نسیم است. گفته می‌شوداین مسابقه طراحی بسیار نو و متفاوتی دارد و بر اساس استاندارهای مسابقه‌های تلویزیونی جهانی ساخته خواهد شد.

رامبد جوان‌ طراح و کارگردان این مسابقه تلویزیونی است و هنوز مشخص نیست که آیا خودش آن را اجرا می‌کند یا وظیفه اجرا را به یک بازیگر چهره محول خواهد کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید