تلویزیون
شبکه یک دست به دامان سریال تکراری شد

«نون خ» به‌جای «خوشنام» می آید

شبکه یک بعد از پایان سریال مناسبتی«خوشنام» باکس نمایشی خود را با سریال تکراری« نون خ» پر می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه یک به دلیل آماده نبودن سریال‌های در دست تولیدش، باکس نمایشی خود را بعد از پایان سریال مناسبتی«خوشنام» در اختیار سریال تکراری«نون خ» گذاشته است.

قرار است فصل اول سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی از شنبه بیست وچهارم اردیبهشت هرشب ساعت 22.15 روی آنتن شبکه یک برود. سال گذشته این شبکه در برهه‌ای از سال باکس نمایشی خود را به بازپخش سریال « زیرخاکی» اختصاص داد. شبکه یک ابتدا فصل اول آن را پخش کرد و بلافاصله هم فصل دوم آن را روی آنتن فرستاد. با توجه به تجربه پخش پشت سرهم دو فصل «زیرخاکی» این احتمال وجود دارد که شبکه یک، با پایان پخش فصل اول، فصل دوم و سوم این سریال را هم پخش کند.

فصل اول سریال « نون خ » نوروز 1398 برای نخستین بار در 15 قسمت روی آنتن رفت. فصل دوم این سریال فروردین سال 1399 در 17 قسمت روی آنتن رفت. این فصل قرار بود به عنوان سریال ویژه رمضان سال 99 پخش شود، اما شیوع ویروس کرونا موجب شد تا ساخت آن نیمه کار بماند و پیش از شروع رمضان روانه آنتن شود. فصل سوم «نون خ» هم نوروز 1400 در 15 قسمت پخش شد.

با توجه به اینکه مجموع قسمت‌های این سریال در هر سه فصل 47 قسمت است و این سریال قرار است شش شب در هفته پخش شود، شبکه یک نزدیک به دوماه «نون خ» را روی آنتن خواهد داشت.

طبق گفته مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون خ» قرار است فصل چهارم این سریال برای نوروز و رمضان 1402 تهیه و تولید شود. در این سریال سعید آقاخانی در نقش نورالدین خانزاده عهده دار نقش اصلی است. امیر وفایی فیلمنامه هر سه فصل سریال را به نگارش درآورده‌است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید