تلویزیون
تغیر و تحول در پروژه الف ویژه تلویزیون

سید محمود رضوی تهیه کننده سریال ابراهیم حاتمی‌کیا شد

سید محمود رضوی بعد از مدتی دوری از عرصه تهیه‌کنندگی، قرار است با تهیه سریال الف ویژه«موسی کلیم الله(ع)» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا فعالیت خود را از سر بگیرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، سیدمحمود رضوی بعد از تهیه فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز؛ رد خون» از تهیه‌کنندگی در عرصه سینما و تلویزیون فاصله گرفت و مدتی به عنوان مشاور هنری رییس مجلس شورای اسلامی مشغول به کار شد. او حالا بعد از مدتی دوری از این حرفه قرار است با تهیه و تولید یک فیلم سینمایی و سریال الف ویژه «موسی کلیم الله(ع)» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا فعالیت خود را از سر بگیرد.

پیش از این تهیه سریال «موسی کلیم الله (ع)» را سید احمد میر اعلایی برعهده داشت که این تهیه‌کننده چندی پیش از این مسولیت انصراف داد. سریال الف ویژه تلویزیون با سرمایه گذاری مرکز «سیما فیلم» در 60 قسمت قرار است راوی زندگی حضرت موسی(ع) باشد.

این سریال ، نخستین تجربه ابراهیم حاتمی کیا در عرصه کارهای تاریخی-مذهبی است. پیش از او قرار بود فرج الله سلحشور و سپس جمال شورجه این پروژه را به سرانجام برسانند که به دلیل درگذشت سلحشور و بیماری شورجه مسولیت ساخت سریال به حاتمی‌کیا رسید. سریال «موسی کلیم الله (ع)» هم اکنون در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر است.

سید محمود رضوی قرار است همزمان با تولید سریال ابراهیم حاتمی کیا، یک فیلم سینمایی را هم با سرمایه‌گذاری سازمان اوج تهیه و تولید کند.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید