تلویزیون
شوخی برنامه ممیزی با تغییر و تحول‌های جدید صداوسیما و تفکرات تیم مدیریتی+ ویدیو

جایگزین رامبد جوان در «خندوانه» کیست؟ چه کسی «کتاب‌باز»را اجرا می‌کند

ویدیوی این بخش از برنامه «ممیزی» را در انتهای خبر ببینید

برنامه «ممیزی» در قسمت جدید با ماجرای حذف عادل فردوسی‌پور و سروش صحت و رامبد جوان و انتخاب مجری‌های جایگزین برای برنامه‌های محبوب شوخی کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، وحید آقاپور در این قسمت از ممیزی، گفت‌وگوی غیرواقعی جالبی با ایرج طهماسب انجام داد و درباره سرنوشت کلاه‌قرمزی با او وارد صحبت شد.

او در جایگاه ممیز درباره کلاه‌قرمزی از طهماسب پرسید و اینطور جواب شنید که به گوشش رسیده می‌خواسته‌اند یک سری دیگر را بیاورند و با صداهای جدید کلاه‌قرمزی تولید کنند.

او از این طرح استقبال کرد و گفت که اتفاقا ایده از طرف خود آنها بوده است و بعد وارد شوخی با تغییرات جدید سازمان شد. ممیز گفت: «من خودم به تلویزیون گفتم برند مال تلویزیون است و شما به واسطه عدم حضور طهماسب و جبلی نباید برنامه را متوقف کنید. عروسک گردان و صداپیشه‌های جدید بیاورید و بسازید. مثل برنامه «نود»، حالا فردوسی‌پور نشد، میثاقی می‌آید اجرا می‌کند. سروش صحت نشد میثم نیلی را بیاورید «کتاب‌باز» اجرا کند یا رامبد جوان برای «خندوانه» نشد سعید حدادیان را بیاورید. بهرحال نباید برنامه‌ها متوقف شوند. برند مال تلویزیون است و بنابراین صاحب امتیاز هم تلویزیون است.»

او ابراز امیدواری کرد که مسئله ساخت کلاه‌قرمزی توسط تیمی دیگر پیگیری شود و باز هم کلاه‌قرمزی را با فکر و ایده و صداهای جدید ببینند.

ممیز از عبارت «بده بزنیم» پشه در «مهمونی» هم گلایه کرد و گفت:« عبارت بده بزنیم دیگر اسم رمز شده بین یک سری گروه تبهکار و خود فروخته. کلام وزین نیست حتی از زبان پشه. بهرحال پشه هم در این آب و خاک زندگی می‌کند و به یک چارچوب‌هایی پایبند است.» بعد هم گفت که به جای بده بزنیم، بگویید بده انجام دهیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید