تلویزیون
تلوبیون پلاس همزمان با اکران محصولی از تلویزیون تغییر رویه داد

اکران آنلاین «موقعیت مهدی» رایگان نیست

تلویزیون که فیلم‌های نهادها و سازمان‌های دیگر را بر بستر «تلوبیون پلاس» به شکل رایگان اکران آنلاین می‌کرد، حالا فیلم «موقعیت مهدی»یکی از تولیدات خودش را به شکل پولی اکران آنلاین کرده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، تا پیش از اکران آنلاین فیلم «موقعیت مهدی» ، آثاری که امتیاز اکران آنلانیشان به «تلوبیون پلاس» واگذار شده بود ، به شکل رایگان از طریق این پلتفرم عرضه می‌شدند. «منصور» از تولیدات سازمان اوج، «تک تیرانداز» از محصولات بنیاد روایت، «یدو» از محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و «درخت گردو» محصول فیلم مارکت آثاری هستند که تلوبیون پلاس آنها را به شکل رایگان اکران آنلاین کرده و کاربران این پلتفرم برای تماشای آن‌ها نیازی به خرید بلیت نداشتند.

با شروع اکران آنلاین فیلم «موقعیت مهدی» ، تلوبیون پلاس به این رویه پایان داد و برای این فیلم اقدام به بلیت فروشی کرده است. بلیت‌های فیلم « موقعیت مهدی» با تخفیف 70 درصدی ، 10 هزارتومان قیمت گذاری شده است.

موقعیت مهدی در حالی با بلیت ده هزارتومانی اکران آنلاینش را شروع کرده که قرار است به زودی نسخه سریالی آن با نام «عاشورا» از تلویزیون پخش شود. این فیلم در واقع از دل یک مینی سریال هفت قسمتی تدوین شده است.

«موقعیت مهدی» در زمان اکران عمومی خود موفق شد نزدیک به 14 میلیارد تومان فروش کند. این فیلم نخستین ساخته هادی حجازی فر است که در آن به روایت زندگی شهیدان حمید و مهدی باکری پرداخته است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید