تلویزیون
شوخی کاربران فضای مجازی به حضور گسترده مهران رجبی در تلویزیون

آقا مهران به جای نجم الدین / رجبی : هر چقدر دوست دارند سر به سرم بگذارند

حضور گسترده مهران رجبی در تلویزیون، اخیرا با انتقادها و البته شوخی‌هایی در فضای مجازی روبه‌رو شده است. یکی از این شوخی‌ها ویدئویی است که اخیرا دست به دست می‌شود و حکایت از این دارد که رجبی به تنهایی تمام برنامه‌های تلویزیونی را اجرا می‌کند. او در واکنش به این ویدیو گفته هر چقدر دوست دارند سر به سرم بگذارند.

به گزارش فیلم‌نیوز، سپردن اجرای برنامه‌های «پیرانه سر» شبکه سلامت و «خودمونی» شبکه سه به مهران رجبی و همزمان شدن این اجراها با پخش سریال «آزادی مشروط» با بازی این بازیگر از شبکه یک، باعث شد تا شایعاتی درباره اجرای «دورهمی» و ویژه برنامه جام‌جهانی توسط او شکل بگیرد.

استعفای برخی مجریان برنامه‌های مختلف تلویزیونی و قطع همکاری‌شان با صداوسیما در چند روز اخیر، بر شائبه حضور گسترده‌تر مهران رجبی در تلویزیون و احتمال اجرای برنامه‌های بیشتر توسط او دامن زده است.

در ادامه این بحث‌ها و اظهارنظرهای انتقادی، اخیرا ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که نشان از نشستن مهران رجبی روی صندلی تمام مجریان تلویزیونی دارد.

در این ویدئو، مهران رجبی هم گوینده خبر است، هم گزارشگر و کارشناس فوتبال و هم مجری یک برنامه مذهبی تلویزیونی.

جالبتر اینکه او به جای مهمان کودک برنامه «کودک شو» هم حضور پیدا کرده و شعر می‌خواند.

در پایان این ویدئو هم تصویر او را روی صورت تک‌تک بازیکنان تیم ملی ایران می‌بینیم.

مهران رجبی این اواخر در واکنش به این شوخی‌ها در گفت وگو با رادیو نمایش گفته است : « یکی از این شوخی ها ویدئویی بود که من را جای برخی از مجریان گذاشته بودند و مثلا جای نجم الدین شریعتی اجرا می کنم به همراه خانواده آن را دیدم و کلی هم خندیدیم. یک روز هم گفتند مهران رجبی دارد دارد گرم می‌کند که نیمه دوم وارد میدان شود. من همه اینها را می بینم و عیبی هم ندارد و هر چقدر هم دوست دارند سر به سر من بگذارند اینقدر با جنبه هستم که اندازه ندارد. خودم هم خیلی خندیدم آن ویدئو را دیدم.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید