تلویزیون
دومین سریال مناسبتی تلویزیون برای سال 1402 مشخص شد

فصل دوم «مستوران» برای نوروز و رمضان سال آینده

فصل دوم سریال «مستوران» برای نوروز و رمضان 1402 آماده پخش می‌شود تا تکلیف دومین سریال مناسبتی سال آینده مشخص شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، سال آینده به دلیل تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان، سریال‌های مناسبتی برای هر دو ایام ساخته می‌شود. شبکه یک از مدت‌ها قبل اعلام کرده که قصد دارد برای این دو مناسبت فصل چهارم سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی را تولید کند.طبق گفته مهدی فرجی تهیه کننده پروژه، پیش تولید این سریال شروع شده و به زودی کار کلید می‌خورد.

سازمان اوج هم اعلام کرده که قصد دارد فصل دوم سریال « مستوران» را برای پخش در این ایام وارد مرحله تولید کند. در حال حاضر فصل اول سریال مستوران با نگاهی به داستان‌های کهن ایرانی روی آنتن شبکه یک رفته که مورد توجه هم قرار گرفته است.

از آنجاییکه شبکه یک برای نوروز و رمضان سال آینده سریال نون خ را آماده پخش می‌کند، به احتمال زیاد و در صورت آماده شدن فصل دوم «مستوران»، این سریال در ایام مورد نظر از شبکه دیگری پخش خواهد شد.

هنوز سازمان اوج اطلاعاتی از فصل دوم سریال «مستوران» را رسانه‌ای نکرده و مشخص نیست که این فصل را مسعود آب پرور کارگردانی می‌کند یا اینکه کارگردان دیگری جایگزین می‌شود.

«مستوران» با بازی حمید رضا آذرنگ، نازنین فراهانی، بیژن بنفشه خواه، رویا میر علمی و علی دهکردی هر شب ساعت 22.15 روی آنتن شبکه یک می‌رود. تاکنون یازده قسمت از این سریال 26 قسمتی پخش شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید