تلویزیون
اتفاقی که در ویژه برنامه جام‌جهانی شبکه ورزش اتفاق افتاد

حذف گل مهدوی کیا به امریکا  در شبکه ورزش/ باید منتظر حذف گل‌های علی دایی هم باشیم؟

گل مهدی مهدوی‌کیا به امریکا در جریان جام جهانی 1998 فرانسه در ویژه برنامه جام جهانی شبکه ورزش حذف شد، اتفاقی که نشان میدهد که به احتمال این اتفاق درباره گل‌های علی دایی هم تکرار شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه ورزش از شامگاه دوشنبه 25 مهرماه 1401، پخش ویژه برنامه «جام جهانی قطر 2022» را آغاز کرد. برنامه‌ای که قرار است طی آن بازی‌های  ایران در ادوار مختلف جام جهانی و … بررسی شود. در نخستین قسمت از این برنامه بازی خاطره انگیز ایران مقابل امریکا در جریان برگزاری جام جهانی 1998 پخش شد. اما در کمال تعجب در این برنامه فقط گل اول ایران که توسط حمید استیلی به ثمر رسید، به نمایش درآمد و مورد تحلیل قرار گرفت و گل دوم ایران که روی پاس علی دایی و فرار مهدی مهدوی‌کیا به ثمر رسید پخش نشد.

بعد از پخش این آیتم رسول مجیدی مجری اصلی برنامه و جواد خیابانی هیچ توضیحی درباره عدم پخش گل مهدوی‌کیا ندادند و برنامه را طبق روال عادی ادامه دادند.

گویا موضع گیری‌های مهدی مهدوی‌کیا درباره وقایع اخیر و متعاقب آن ممنوع التصویری کاپیتان اسبق تیم ملی موجب اتخاذ این تصمیم شده است. با توجه به موضع گیری صدا وسیما نسبت به مهدوی‌کیا، به احتمال زیاد این ممنوعیت شامل حال علی دایی هم خواهد شد و در برنامه‌هایی که به مرور بازی‌های قدیمی تیم ملی می‌پردازند، اثری از گل‌های آقای گل سابق جهان نخواهد بود.

در ویژه برنامه جام جهانی قرار است بازی‌های مهم ایران در مسیر جام جهانی در ادوار مختلف پخش شود. به این ترتیب خیلی‌ از بازی‌های ایران قابل پخش نخواهد بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید