تلویزیون
با شروع لیگ‌های معتبر اروپایی اتفاق ‌می‌افتد

لیگ جزیره و بوندس لیگا مخاطبان را با تلویزیون آشتی می‌دهند

تلویزیون از جمعه چهاردهم مرداد ماه با پوشش مستقیم مسابقات فصل جدید لیگ‌های معتبر اروپایی از جمله لیگ جزیره و بوندس لیگا، جانی دوباره ‌می‌گیرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس معروف به لیگ جزیره از امروز جمعه چهاردهم مرداد ماه با بازی تیم‌های کریستال پالاس – آرسنال آغاز می‌شود. این رقابت قرار است به شکل مستقیم ساعت 23.30 از شبکه ورزش پخش شود.

شبکه ورزش در ادامه و طی روزهای شنبه و یکشنبه دیگر رقابت‌های مهم هفته اول لیگ جزیره را پوشش می‌دهد. طبق اعلام این شبکه روز شنبه پانزدهم مرداد 1401 ، بازی تیم‌های تاتنهام و ساوتهمپتون در ساعت 18.30 روی آنتن میرود. شبکه ورزش روز یکشنبه شانزدهم مرداد هم بازی تیم‌های منچستر یونایتد- برایتون و وستهام و منچستر سیتی را به شکل مستقیم پوشش می‌دهد. بازی اول ساعت 17.30 و بازی دوم ساعت 20 برگزار می‌شود.

شبکه ورزش همچنین در روز شنبه دو بازی مهم هفته اول بوندس لیگا و لیگ پرتغال هم قرار است روی آنتن بفرستد. بر همین اساس ساعت 21 بازی تیم‌های دورتمند و بایرن لورکوزن پخش می‌شود و ساعت 24 هم بازی تیم‌های پورتو و مارتیمو از سری رقابت‌های لیگ پرتغال روانه آنتن می‌شود.

شبکه ورزش این مسابقات را در قالب برنامه « لذت فوتبال» پخش می‌کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید