تلویزیون
هم‌زمان با پخش قسمت آخر فصل هشتم اعلام شد.

رامبد جوان : درباره آینده «خندوانه» چیزی مشخص نیست

رامبد جوان همزمان با پخش آخرین قسمت خندوانه اعلام کرد که درباره آینده این برنامه هیچ چیزی مشخص نیست و نمی‌داند که چه خواهد شد.

به گزارش فیلم نیوز، فصل هشتم برنامه خندوانه شامگاه پنجشنبه ششم مرداد با پخش قسمت نهصد و بیست وسوم به پایان رسید. رامبد جوان طراح، مجری و کارگردان این برنامه با انتشار یاداشتی درباره آینده آن نوشت :« آینده چه خواهد شد؟ نمی‌دانیم! چاره‌ای جز امید نداریم و امیدواریم و مشتاق دیدار شما خواهیم بود.»

او در ابتدای این یادداشت نوشته است :«در فصل هشتم هم مطابق تمام فصول گذشته در روزگار سخت و در لحظه‌های تلخ تمام تلاشمان بر این بود که سهم شادی را برای شما بیشتر کنیم. با وجود تمام مشکلات اقتصادی، گرانی‌ها، سختی‌ها و با غمی که از اخبار، رخدادها، اتفاقات، فاجعه‌ها، تغییر کیفیت زندگی مردم و … داشتیم تا همه آن شوک‌هایی که از نقطه های مختلف چه چشیدن زهر سوگ متروپل و از دست دادن هموطنان‌مان در وقایع متفاوت چه بلایای ایجاد شده برای محیط‌زیست و حیوانات و… بر همه ما وارد شد دشوارترین کار همین بود؛ خنداندن شما.»

او با اشاره به این موضوع که هربار برای تولید قسمت‌های مختلف «خندوانه» او و گروهش تمام غم‌ها، رنج‌ها و خشم‌هایشان فراموش می‌کردند تا بتوانند برنامه‌ای استاندارد و مفرح تولید کنند ، نوشته اش را اینطور ادامه داده است :« هربار تمام غم‌ها، رنج‌ها و خشم‌هایمان را پشت درهای استودیو جا می‌گذاشتیم تا هیچ‌کدام‌شان باعث نشود یادمان برود برای چه کاری اینجا دور هم جمع شده‌ایم تا خندوانه بسازیم. اینکه چقدر موفق بوده‌ایم؟ چقدر توانستیم؟ چقدر همراه ما بودید یا چقدر میسر شد را نمی‌دانیم. اینکه چقدر بعضی از لحظات «مجبور» شدیم و چقدر بعضی از دقایق خواسته‌هایمان عملی نشد و… را هم شما نمی‌دانید!.»

درپایان این یادداشت آمده است : «مهم این است که ما هدفمان فقط و فقط شادی و رضایت شما یعنی مردم ایران بود. ما به این هدف، مداوم بالیدیم و این افتخار ماست؛ تولید نزدیک به هزار قسمت برنامه دشوار با هدف شادی شما.»

رامبد جوان درپایان برنامه آخر خندوانه و پیش از خداحافظی هم زمان دقیقی برای بازگشت برنامه خندوانه اعلام نکرد، اما گفت که یک شبی برمی‌گردیم پربارتر!

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید