تلویزیون
تکرار وعده‌های مدیر شبکه نسیم درباره ادامه تولید خندوانه

وعده‌های کتاب‌باز تمام نشده نوبت خندوانه رسید

مدیر شبکه نسیم درحالی از تولید قطعی ادامه برنامه «خندوانه» خبر داده که هنوز وعده‌اش مبنی بر تولید قطعی «کتاب‌باز» عملی نشده است.

به گزارش فیلم‌‌نیوز، محمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم درباره ادامه تولید و پخش «خندوانه» و شائبه‌های تعطیلی‌اش به ایسنا گفته قرار بر تعطیلی نیست و برنامه بهتر از قبل ادامه پیدا می‌کند.

مدیر شبکه نسیم توضیح داده: «از چند ماه پیش این برنامه‌ریزی برای «خندوانه» وجود داشته است. همیشه بین فصل‌ها فاصله‌ای گذاشته‌ایم تا تیم سازنده خودش را ارزیابی کند و همچنین شبکه ارزیابی داشته باشد و تغییرات فرمی و محتوایی اتفاق بیفتد.»

با نگاهی به صحبت‌های چند ماه پیش مدیر شبکه نسیم درباره بازگشت قطعی «کتاب‌باز» هم به کلیدواژه‌هایی مثل نیاز به زمان برای «ارزیابی» و «تغییرات فرمی و محتوایی» می‌رسیم.

خوشرو اواخر ماه فرودین درباره ساخته شدن قطعی «کتاب‌باز» گفته بود: «به لحاظ فرمی و محتوایی باید بررسی‌هایی اتفاق بیفتد که بتوانیم برنامه را با کیفیت بیشتر و محتوای غنی‌تر تولید کنیم. بر این اساس همه عناصر برنامه‌سازی در تأملاتی که در اتاق فکر صورت می‌گیرد، ارزیابی می‌شود که چگونه این برنامه بهتر از قبل ادامه پیدا کند.»

هنوز بعد از گذشت این همه وقت خبری از تولید این برنامه نیست و به نظر می‌رسد «خندوانه» هم به همین سرنوشت دچار خواهد شد.

حالا سوال اینجاست که واقعا از زمانی که خوشرو به مدیریت شبکه نسیم انتخاب شده چه اتفاق ویژه‌ای در این شبکه رقم خورده است؟ برنامه‌هایی مثل «خندوانه» و «دورهمی»، محصول مدیریت‌های قبلی هستند و اخیرا شاهد هیچ اتفاق مهمی در این شبکه نیستیم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید