تلویزیون
اختلاف در تیم رامبدجوان که نشان از پایان همیشگی این برنامه می‌دهد.

محمد بحرانی : با‌ پایان فصل هشتم ؛ خندوانه به تاریخ می‌پیوندد

محمد بحرانی با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش اعلام کرد با پایان فصل هشتم «خندوانه» این برنامه برای همیشه به تاریخ می‌پیوندد.

به گزارش فیلم‌نیوز، گویا ماجرای پایان همیشگی خندوانه با حضور تیم فعلی جدی است و این برنامه قرار است با پخش آخرین قسمت فصل هشتم برای همیشه به پایان برسد.

محمد بحرانی صدا پیشه و طراح بخش جناب خان با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش از وجود اختلاف در بین تیم سازنده این برنامه خبر داد و اعلام کرد که با توجه به شرایط موجود به احتمال با پخش قسمت آخر فصل هشتم خندوانه ، این برنامه دیگر تولید نخواهد شد.

او در این باره نوشته است :« فکر می‌کنم کلا ده برنامه از خندوانه مونده باشه که همه‌شون هم ضبط شده‌اند و شاید بعد از این قسمت‌ها خندوانه برای همیشه به تاریخ بپیونده، این چند قسمت را تحمل کنید به امید اینکه برنامه‌های خیلی بهتری در آینده جایگزینش بشن که بیشتر مورد پسند شما باشند.».

بحرانی در این نوشته از اختلاف خود با رامبد جوان پرده برداشته و نوشته :« «من قصد هیچگونه توجیهی در مورد رفتارهایی که بعضا باعث نارضایتی و دلگیری شما شده رو ندارم. خیلی اوقات پیش و بیش از شما منتقد رامبد بوده و هستم و بارها و بارها بحث‌های تندی هم با هم داشته‌ایم. من و رامبد هرگز جز صمیمی ترین دوستان همدیگر نبودیم. در فواصل خندوانه شاید ماه‌ها از همدیگر بی خبر بودیم. شاید وجه همکاری ما بر وجه رفاقتمان بچربد و شاید در آینده من و رامبد هرگز همکار هم نباشیم..»

صداپیشه «جناب خان» با اشاره به حواشی اخیر برنامه «خندوانه» و جایگزینی نام «وحید» به‌جای «وریا» در مسابقه «قاتی بازی»، مدعی شد: «مثل همین مساله‌ اخیر که باور کنید یا نه من هم مثل شما این اتفاق رو موقع پخش برنامه از تلویزیون دیدم و منجر به بحث بین ما شد.»

محمد بحرانی دراین نوشته عنوان کرده :« من نمیدونم که خندوانه اصلا تونسته اهداف سازندگانش را برآورده کنه یا نه اما می دونم که همه تلاشش را کرده یه برنامه سرگرم کننده باشه که دغدغه داشته باشه و حرف هم بزنه. باور کنید این آخری یعنی حرف زدن ، با هزاران اصلاح برای رسیدن به پخش اصلا کار ساده‌ای نیست.»

با توجه به یادداشت منتشر شده توسط محمد بحرانی به نظر می‌رسد کار تیم فعلی خندوانه را باید تمام شده فرض کرد و در صورت احتمال تولید فصل جدید توسط رامبد جوان ، قطعا شاهد حضور محمد بحرانی و جناب خان در این برنامه نخواهیم بود.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • چرا فقط به بخش های این مدلی اون متن بحرانی پرداختید..اون صحبت های مثبتش در مورد رامبد رو ندیدید یا نخواستید که ببینید ؟!

دیدگاهتان را بنویسید