تلویزیون
واکنش رامبد جوان به یک اتفاق + ویدیو

جنجال بر سر حذف نام «وریا» در خندوانه

ویدیوی صحبت های رامبد جوان را در انتهای خبر ببینید

حذف نام «وریا» در مسابقه فینال «قاتی بازی» خندوانه و جایگزین شدن نام دیگری به جای او جنجال ساز شد تا جاییکه رامبد جوان با انتشار ویدیویی نسبت به آن واکنش نشان داد.

به گزارش فیلم‌نیوز ، شامگاه پنجشنبه بیست و سوم تیرماه فینال مسابقه «قاتی بازی» برگزار شد. در قسمتی از این مسابقه دو گروه دربخش «اسم و فامیل» با هم وارد رقابت شدند. در این بخش زمانی‌که نوبت به کامران تفتی رسید او در پاسخ به سوال نام پسر با حرف «واو» نام «وریا» را روی تخته وایت‌برد ثبت کرد. بعد از پایان رقابت و در زمان امتیاز دهی به جای نام «وریا» نام «وحید» روی تخته نوشته شده بود. این اتفاق موجب شد تا هوادران وریا غفوری و البته مخاطبان خندوانه در فضای مجازی دست به اعتراض بزنند و نسبت به حذف نام «وریا» واکنش نشان دهند. گستره اعتراضات به اندازه‌ای بود که شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان هم نسبت به این ماجرا واکنش نشان دادند.

حجم اعتراضات به اندازه‌ای گسترده شد که رامبدجوان با انتشار ویدیویی در مقام پاسخگویی درآمد. او در این ویدیو گفت :« دیشب توی مسابقه قاطی‌بازی خندوانه اسم وریای عزیز توسط کامران عزیز نوشته شد و همان‌جا من به شک افتادم اگر قرار باشد این در پخش دچار اشکال شود و مجوز پخش نگیرد، آنوقت امتیازدهی‌هایمان به مشکل برمی‌خورد و خود مسابقه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. آنجا با مشورت خود شرکت‌کننده‌ها و اعضای تیم به این نتیجه رسیدیم که نام وریای عزیز را پاک کنیم و یک اسم دیگری بنویسیم تا لااقل مسابقه دچار مشکل نشود. اگرنه که وریا عزیز ماست و همه فوتبالیست‌ها هم عزیز ما هستند. ما هیچ قصد توهین و بی‌حرمتی به کسی نداریم. از طرفداران وریای عزیز و خودش هم عذر می‌خواهیم.»

پیش از انتشار این ویدیو محمد بحرانی صدا‌پیشه «جناب خان» هم با انتشار یک استوری از هوادران وریا غفوری و خود این بازیکن عذر خواهی کرد . در متن بحرانی آمده است :« اتفاقی که دیشب در برنامه «خندوانه» افتاد، اتفاقی بسیار ناخوشایند بود. این اتفاق ناخوشایند به عقیده من حتما شایسته یک عذرخواهی است. هرچند بنده در هنگام ضبط بخش مسابقه در برنامه دیشب حاضر نبودم که اگر حاضر می‌بودم حتما ری‌اکشن نشان می‌دادم. در هر حال به خاطر اتفاق رخ داده، هرچند عملا نقشی در آن نداشتیم به سهم خودم، تمام‌قد صمیمانه از جناب آقای وریا غفوری و همچنین تمام شما بینندگان عزیز عذرخواهی می‌کنم. در ضمن ضبط خندوانه دو سه روز پیش به پایان رسیده لذا ما عملا امکان عذرخواهی در خود برنامه را نداریم.»

پیش از این و در برنامه «فوتبال برتر» عکس وریا غفوری در پوستر قهرمانی استقلال حذف شده بود که این ماجرا هم اعتراض هوادران استقلال و البته بزرگان فوتبال از جمله علی دایی را به همراه داشت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید