تلویزیون
توضیح یکی از عروسک‌گردان‌های جناب‌خان درباره منتفی شدن ساخت ویژه‌برنامه این شخصیت عروسکی در جام‌جهانی

مهدی برقعی: جناب خان انتخاب کرد که بماند و به قطر نرود

بعد از اینکه مدیر شبکه نسیم  یکی از دلایل حذف جناب‌خان از ویژه‌برنامه جام‌جهانی را ممنوع‌الخروج بودن محمد بحرانی عنوان کرد، مهدی برقعی، یکی از عروسک‌گردان‌های جناب‌خان اعلام کرد که گروه سازنده جناب‌خان خودشان تصمیمی برای همراهی با این برنامه نداشته‌اند.

به گزارش فیلم‌نیوز، مهدی برقعی، یکی  از عروسک‌گردان‌های جناب‌خان بعد از ابهاماتی که درباره حذف ویژه‌برنامه این گروه منتشر شد در صفحه اینستاگرامش پستی گذاشت و در این باره توضیح داد.

برقعی نوشت: «جناب‌خان و جام‌جهانی رویای چند ساله ما بود. مخصوصا که جام‌جهانی توی یه کشور عربی همسایه برگزار می‌شد. جناب‌خان هم که خوراکش موسیقی جنوبی و عربی بود. محمد تو فکر بود جناب‌خان موزیک‌ویدئوی مشترک با عمروالدیاب بسازه براساس آهنگ حبیبی یا نورالعین. بعد هم یک برنامه خفن بسازیم برای جام‌جهانی و تیم‌ملی. هم تجربه‌ بی‌نظری بود هم از نظر کاری و اقتصادی یه اتفاق تکرارنشدنی برای تمام گروهمان.»

او در ادامه با طرح سوال «مگر می‌شود با اتفاق‌های این روزهای کشور به فکر ساخت برنامه بود؟» اینطور توضیح داده: «اصلا مگر حال و احوالی برای کار و خلاقیت برامون مونده؟ در نهایت زبان جنابخان همیشه روزنه‌ای بوده برای حرف زدن مردم در تلویزیون. مگر حرف امروز مردم را تلویزیون پخش می‌کند؟»

برقعی نوشته که قطع همکاری جناب‌خان با ویژه‌برنامه جام‌جهانی تصمیم گروهی بوده: «در نهایت گروه جناب‌خان و مهمتر از همه خود جناب‌خان انتخاب کرد که در این شرایط همراه مردم باشد. تنها چیز مهم این روزها، سلامت و رفاه و آزادی مردم کشورمان است. به فوتبال بعدا فکر می‌کنیم… امیدوارم.»

در پایان این پست هم اضافه کرده: «راستی امروز که گزارش دیدار تیم ملی با روسا رو دیدیم بیشتر مطمئن شدیم تصمیمون راجع به نساختن برنامه درست بوده.»

پیش از این با شکل‌گرفتن بحث منتفی شدن برنامه به جهت ممنوع‌الخروج بودن محمد بحرانی، این صداپیشه توضیح داد که پنجاه روز قبل، از ساخت برنامه انصراف داده. تهیه‌کننده برنامه همان زمان اعلام کرد نبود زمان برای ساخت آیتم علت منتفی شدن برنامه است و مدیر شبکه نسیم هم مشکلات نقل‌وانتقال جناب‌خان به قطر و همچنین مشکلات بحرانی برای خروج از کشور را علت این مسئله دانسته بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید