تلویزیون
پس از قطع همکاری کمدی‌ساز‌های موفق با تلویزیون

یکه تازی به شیوه جواد رضویان

در غیاب مهران مدیری، سروش صحت، محسن تنابنده و رضا عطاران، تلویزیون حالا برای ساخت آثار کمدی، حالا فقط روی سعید آقاخانی و جواد رضویان حساب می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، در خبری که خبرگزاری تسنیم منتشر کرده، اعلام شده جواد رضویان این روزها مشغول آماده کردن مقدمات تولید طنز آیتمی 90 شبی برای شبکه نسیم است.

به نظر می‌رسد بعد از خداحافظی طولانی مدت رضا عطاران، عدم تمایل عوامل «پایتخت» به ساخت ادامه این سریال، قطع همکاری تلویزیون با سروش صحت، تغییر علایق مهران غفوریان، نامشخص بودن همکاری رامبد جوان با تلویزیون و حالا هم با حواشی پیرامون مهران مدیری، از این به بعد چشم امید این رسانه به جواد رضویان و سعید آقاخایی خواهد بود.

درحال حاضر سعید آقاخانی قصد تو لید سریال «نون.خ4» برای نوروز 1402 دارد؛ سریالی که در فصل‌های اول تا سوم با موفقیت زیادی همراه بود.

جواد رضویان اما پیشینه چندان قابل قبولی در سریال‌سازی ندارد. آخرین فعالیتش در این عرصه به همکاری با سیامک انصاری در ساخت سریال ناموفق «صفر 21» در سال 1399 بر می‌گشت. سریالی که ابتدا اعلام شده بود در چهار فصل 25 قسمتی ساخته می‌شود و به دلیل ضعف فصل یک، هیچ‌گاه ادامه پیدا نکرد.

با وجود تجربه ناموفق رضویان در ساخت این مجموعه، حالا شبکه نسیم ساخت سریال کمدی نود شبی‌اش را در اختیار این کمدین گذاشته است.

رضویان علاوه بر این سریال، قرار است برنامه «آدم حسابی» را هم به همراه لاله صبوری برای شبکه نسیم تولید کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید