تلویزیون
شوخی بامزه کاربران فضای مجازی با قول عجیب جواد خیابانی

تمام حالات آقا جواد بعد از بازی ایران و امریکا

قول عجیب جواد خیابانی برای تراشیدن مو و ریش و سبیلش در صورت پیروزی تیم ملی در بازی ایران و آمریکا با واکنش‌ها و شوخی‌های مختلفی همراه شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، جواد خیابانی، گزارشگر بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ گفته  اگر تیم ملی ایران موفق به شکست آمریکا شود، موها و ریش و سبیل‌هایش را از ته خواهد زد.

جدای از شوخی‌های مختلفی که با این اظهارنظر خیابانی در فضای مجازی انجام شده، تصویری هم منتشر شده که چهره این گزارشگر را در سه موقعیت مختلف در بازی ایران در مقابل آمریکا به تصویر کشیده است.

در تصویر اول موقعیت او در هنگام برد ایران از آمریکا می‌بینیم. خیابانی در این تصویر کاملا تاس است و تمام ریش‌ها و سبیل‌هایش را هم زده.

در تصویر دوم جواد خیابانی را بدون کمترین تغییری می‌بینیم که نشان‌دهنده باخت ایران است و طبعا در این صورت کاری با موهای سر و صورتش ندارد.

نکته قابل توجه اما تصویر سومی است که با عنوان مساوی منتشر شده. در این موقعیت خیابانی را درحالی می‌بینیم که بعد از مساوی شدن بازی ایران و آمریکا، هم موهایش پرپشت‌تر شده و هم ریش‌وسبیلش تیره‌تر و پرتر.

طبق این تصویر، به نظر می‌رسد از میان موقعیت‌های احتمالی، مساوی شدن مسابقه بیشتر از سایرین به نفع جواد خیابانی باشد.

تیم‌های ملی ایران و آمریکا در دور سوم مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر روز سه‌شنبه 8 آذر ساعت 22:30 به مصاف هم خواهند رفت؛ ایران در صورت پیروزی در این دیدار به مرحله حذفی صعود خواهد کرد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید