تلویزیون
حمله تند و تیز یک بازیگر به داریوش ارجمند

سیدجواد هاشمی : خودت «مالک اشتر» بازی می‌کنی بعد «اسی در به در» می‌شوی، آنوقت مردم را با حرفایت به اشتباه می‌اندازی / چرا باید بابت لخت شدنم مورد هجمه قرار بگیرم

سید جواد هاشمی در گفت وگویی به تندی از داریوش ارجمند انتقاد کرده و گفته ایشان خودشان بعد از اینکه نقش مالک اشتر را بازی کردند، رفتند و در آدم برفی ، «اسی در به در» شدند،بعد با حرف‌هایش مردم را به اشتباه می‌اندازد. اصلا چرا باید من بابت لخت شدنم در زخم کاری اینقدر مورد هجمه قرار بگیرم.

به گزارش فیلم‌نیوز، سید جواد هاشمی که به تازگی پخش سریال«راز ناتمام» با بازی او در نقش «شهید رجایی» به پایان رسیده در گفت وگویی که با خبرگزاری مهر انجام داده به انتقاد از داریوش ارجمند پرداخته و گفته :«زمانی داریوش ارجمند گفته بود من که نقش مالک اشتر را بازی کردم نباید بیلیارد بازی کنم. من این حرف را نمی‌فهمم. ایشان سمت استادی بر من دارد ولی این مردم را به اشتباه می‌اندازد. خود ایشان در آدم برفی نقشی را بازی کرد که ته خلاف است، بعد این جمله را می‌گوید و بعد همین جمله او را در سر من می‌کوبند. مردم باید دیدگاهشان را تغییر دهند و البته عیبی هم ندارد که از من انتظار هم داشته باشند.»

هاشمی در این گفت وگو گریزی هم به حضور پر حاشیه‌اش در سریال «زخم کاری» زده و در این‌باره گفته :«به نظرم لخت شدن من در استخر برای مردمی که از من انتظار دیگری داشتند قابل هضم نبود، ولی این را نمی‌فهمم که چرا باید مورد هجمه قرار بگیرم و بگویند از جرگه آدم‌های اخلاقی خارج شده‌ام.»

او درباره قبول نقش‌های منفی هم توضیحاتی ارائه داده و عنوان کرده :« اگر نقش شمر و یزید را را به من پیشنهاد بدهند، حتما میپذیرم ، چون هدف کار مقدس است اما زمانی که به من پیشنهاد می‌شود در سریال «آقازاده» یا در« قلاده‌های طلا» نقش منفی بازی کنم ، اینجا بازی در نقش منفی را قبول نمی‌کنم.»

سید جواد هاشمی در این گفت وگو درباه بازی در نقش شهید رجایی و سریال «راز ناتمام» هم نکاتی را عنوان کرده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید