تلویزیون
آیا واکنش‌های منفی مخاطبان و رسانه‌ها با‌عث بروز این اتفاق شد

تلویزیون عقب نشینی کرد / گزارش جواد خیابانی،پیمان یوسفی و محمدرضا احمدی تعلیق شد

روز یکشنبه 22 آبان ماه رسانه‌ها از انتخاب محمد رضا احمدی، پیمان یوسفی و جواد خیابانی به عنوان گزارشگران بازی‌های ایران در جام جهانی خبر دادند، اما واکنش به این انتخاب‌ها به اندازه‌ای منفی بود که یک روز بعد اعلام شد که این انتخاب‌ها قطعی نیست اسامی اعلام شده گمانه زنی رسانه‌هاست.

به گزارش فیلم‌نیوز، روز یکشنبه 22 آبان 1401 سایت ورزش 3 در خبری از انتخاب گزارشگران بازی‌های‌های ایران در جام‌جهانی 2022 قطر خبر داد. براساس اعلام این سایت گزارش بازی ایران و انگلستان به محمد رضا احمدی واگذار شده بود و پیمان یوسفی هم قرار بود بازی ایران و ولز را گزارش کند. گزارش بازی ایران و امریکا هم به جواد خیابانی رسیده بود.

این خبر خیلی زود در رسانه‌ها وایرال شد و بازنشر آن با بازتاب‌های منفی زیادی مواجه بود. روزنامه‌هفت صبح در واکنش به این انتخاب نوشت :« از حالا باید منتظر جملات حماسی و شاعرانه جواد خیابانی برای بازی ایران و امریکا باشیم.» در انتهای این یادداشت از تلویزیون بابت اعتماد نکردن به گزارشگران جوانی چون فرشاد محمدی مرام انتقاد کرده بود.

انتشار خبر انتخاب گزارشگران بازی‌های ایران در جام‌جهانی در سایت ورزش 3 هم بازتاب‌های زیادی داشت و مخاطبان نسبت به انتخاب جواد خیابانی و البته پیمان یوسفی انتقادهای زیادی داشتند. یکی از مخاطبان در همین رابطه نوشته است :« وای خدا جون …………… جواد خیابانی ………… یه جعبه قرص سردرد لازمه حتما …………» مخاطب دیگری هم نوشته :« از الان سردرد گرفتم از گزارش بازی آمریکااا»

این خبر هرچند به شکل رسمی از سوی تلویزیون اعلام نشده بود، اما انتشار آن موجب شد تا این رسانه واکنش‌ها نسبت به انتخاب احتمالی این گزارشگر‌ها ببینید. در واقع همین واکنش‌ها موجب شد تا خبرگزاری تسنیم رسانه نزدیک به صداو سیما در گزارشی اعلام کند که خبر انتخاب گزارشگران برای بازی‌های ایران در جام‌جهانی گمانه زنی رسانه‌هاست و اصلا رسمیت ندارد.

در واقع با انتشار این خبر و بروز واکنش‌ها نسبت به آن تلویزیون به نوعی گزارش بازی‌های ایران توسط محمد رضا احمدی، پیمان یوسفی و جواد خیابانی را به حالت تعلیق درآورد. این احتمال وجود دارد که حتی گزارش این بازی‌ها به گزارشگران جوانی چون فرشاد محمدی مرام، مجید عابدی و… برسد.

تیم ملی ایران دوشنبه سی‌ام آبان ماه 1401 در اولین دیدار خود در جام جهانی 2022 قطر از ساعت 16.30 به مصاف تیم ملی انگلستان می‌رود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید