تلویزیون
با اعلام خبر انتصاب مدیران دهه شصتی در سازمان صداوسیما

پایان مدیریت هشت ساله جعفری جلوه در شبکه دو

با تغییر و تحول‌های جدید در سازمان صداوسیما و جایگزینی مدیران پیشین با جوان‌های دهه شصتی، محمدرضا جعفری جلوه هم بعد از هشت سال از مدیریت شبکه دو برکنار شد.

به گزارش فیلم‌نیوز محمدرضا جعفری جلوه سال 1393 با شروع ریاست محمد سرافراز در سازمان صداوسیما به عنوان مدیر شبکه دو منصوب شد. بعد از برکناری سرافراز، با روی کار آمدن عبدالعلی علی‌عسگری، مدیران همه شبکه‌های تلویزیونی تغییر کردند اما کماکان جعفری جلوه بر مسند مدیریت باقی ماند. بعد از پایان دوره ریاست علی‌عسگری و جایگزینی پیمان جبلی، مدیریت جعفری جلوه بر شبکه دو کماکان ادامه داشت.

تا اینکه بالاخره روز سه‌شنبه 20 اردیبهشت ساعت 9 شب، با انتشار خبری از سوی صداوسیما، اعلام شد که جعفری جلوه از مدیریت شبکه دو برکنار شده و از این به بعد حامد بامروت نژاد مدیر این شبکه خواهد بود. جعفری جلوه هم با حکم جدید از این به بعد در جایگاه مشاور پیمان جبلی فعالیت خواهد کرد.

در پی تصمیم‌های جدید در سازمان صداوسیما، حسن برمهانی، معاون سیما سه‌شنبه شب علاوه بر شبکه دو، تکلیف مدیریت شبکه‌های یک، چهار، آموزش، قرآن و امید را هم مشخص کرد و اداره این شبکه‌ها را هم به دهه شصتی‌ها سپرد.

از این به بعد میثم مرادی بینا باج متولد سال 1361 مدیر شبکه یک، حامد بامروت نژاد متولد 1365 مدیر شبکه دو، حسین شاه‌مرادی متولد 1367 مدیر شبکه چهار، علی عبدالعالی متولد 1353 مدیر شبکه آموزش، محمدحسین کشکولی متولد 1364 مدیر شبکه قرآن و محمدصادق باطنی، متولد 1367 مدیر شبکه امید خواهند بود. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم با این تیم جوان، وضعیت تلویزیون از این به بعد به چه سمت‌وسویی پیش خواهد رفت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید