تلویزیون
در ادامه تغییرات برنامه سینمایی شبکه سه و کوچ آن به شبکه نمایش:

صندلی «هفت» دوباره به افخمی رسید

بهروز افخمی مجری برنامه سینمایی «هفت» در ایام جشنواره فجر چهل‌ویکم شد. افخمی سال 1394 اجرای برنامه سینمایی «هفت» را تجربه کرده بود.

به گزارش فیلم‌نیوز، بهروز افخمی در گفت‌وگو با ایسنا خبر اجرای برنامه «هفت» را تایید کرده و گفته: «با خودم فکر کردم امسال که جشنواره‌ تغییراتی کرده، خوب است یک دوره‌ دیگر دون‌کیشوت بازی دربیاورم.»

بهروز افخمی سال 1394 اجرای برنامه «هفت» را در شبکه سه به عهده گرفت و آن زمان یکی از متفاوت‌ترین دوره‌های برنامه را رقم زد. او حالا مجددا تصمیم گرفته اجرای برنامه را اینبار در شبکه نمایش به صورت زنده به عهده بگیرد.

دوازده سال از عمر برنامه هفت می‌گذرد و در دوره‌های مختلف سکان آن به دست پنج مجری افتاده است. فریدون جیرانی و محمود گبرلو طولانی‌ترین دوره اجرا را در این برنامه سپری کردند. جیرانی از سال 1389 تا 1391 مجری برنامه بود. درواقع مخاطبان این برنامه را با جیرانی شناختند و خیلی‌ها معتقدند طلایی‌ترین دوره «هفت» همان زمان بود.

بعد از جیرانی نوبت به محمود گبرلو رسید. گبرلو از سال 1391 تا 1394 هدایت این برنامه را به عهده گرفت. اجرای گبرلو بعد از جیرانی آنطور که باید به چشم نیامد و با نقدهای زیادی روبه‌رو شد. با این حال حضورش سه سال در برنامه طول کشید.

با رفتن گبرلو، بهروز افخمی به میدان آمد و تصمیم گرفت با تغییراتی اساسی در ساختار و محتوای برنامه، آن را به سمت‌وسوی دیگری ببرد اما این تغییرات زیاد به مذاق مخاطبان ثابت هفت خوش نیامد. البته طرفدارهایی هم داشت اما نهایتا حضورش یک سال بیشتر طول نکشید.

بعد از افخمی یک مرتبه رضا رشیدپور به عنوان مجری هفت معرفی شد و این انتخاب تعجب بسیاری را برانگیخت. خیلی‌ها معتقد بودند رشیدپور مناسب اجرای برنامه‌های اجتماعی و چالشی است و جایی در برنامه تخصصی سینما ندارد اما همزمان به واسطه اجرای تند و تیزش موافقانی هم داشت.

محمدحسین لطیفی آخرین مجری «هفت» در شبکه سه بود. برنامه در زمان لطیفی قدرت و جدیت قبل را نداشت و به زعم خیلی‌ها عمر برنامه تمام شده بود.

حالا هم که با کوچ به شبکه نمایش مجددا در اختیار بهروز افخمی قرار داده شده تا یک بار دیگر شانسش را امتحان کند.

طبق گفته بهروز افخمی این برنامه قرار است یک شب پیش از جشنواره چهل‌ویکم شروع شود و تا پایان جشنواره هرشب به صورت زنده روی آنتن باشد.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید