تلویزیون
با توجه به حضور مجتبی امینی در سمت دبیری جشنواره چهل‌ویکم اتفاق می‌افتد

خانه تکانی در هفت ؛ امینی و لطیفی می‌روند

به گفته‌ مجری برنامه «هفت»، با انتخاب تهیه‌کننده این برنامه به سمت دبیر چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر، عملا تولید «هفت» در ایام جشنواره غیرمعقول به نظر می‌رسد.

به گزارش فیلم‌نیوز، محمدحسین لطیفی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سوال که سرنوشت برنامه «هفت» چه می‌شود، گفته: «از آنجایی که تهیه‌کننده برنامه «هفت» دبیر جشنواره شده، یک مقدار غیرمعقول به نظر می‌آید که دبیر جشنواره همزمان تهیه‌کننده برنامه‌ای باشد که می‌خواهد به مرور اتفاقات و تحلیل فیلم‌های آن جشنواره بپردازد. بنابراین دوستان در شبکه باید بنشینند و برای این ماجرا فکری اساسی کنند.»

لطیفی تاکید کرده که خودش هیچ علاقه‌ای به ادامه همکاری با برنامه هفت ندارد.او توضیح داده: «من در برنامه «هفت» فقط سعی کردم از خودم خرج کنم. بنابراین هیچ علاقه‌ای ندارم به ادامه همکاری با برنامه «هفت»، اما علاقه دارم که «هفت» بدون خودم ادامه پیدا کند. چون حیف است این تریبون خالی بماند. یکی از دلایلی که من آن زمان اجرای «هفت» را پذیرفتم این بود که به من ثابت کردند اگر این کار را قبول نکنم این برنامه ادامه پیدا نمی‌کند.»

با توجه به اینکه مجتبی امینی از تهیه‌کننده‌های مورد اعتماد مدیر شبکه سه است و برنامه«هفت» یک برنامه استراتژیک برای شبکه محسوب می‌شود این احتمال وجود دارد که در ایام جشنواره به شکل موقت تولید برنامه «هفت» به گروه دیگری واگذار شود و بعد از پایان کار امینی در جشنواره و در صورت تمدید نشدن دبیری ‌اش برای دوره آینده، تهیه‌کنندگی هفت مجددا به او سپرده شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید