تلویزیون
فعالیت جدید مرد مغضوب تلویزیون در فضای مجازی

چه میکنه عادل در فوتبال ۳۶۰

عادل فردوسی‌پور علاوه بر تهیه‌کنندگی «فوتبال 120» در فضای مجازی هم با برنامه «فوتبال 360» اتفاقات داخلی و خارجی را بررسی می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، «فوتبال 360» برنامه‌ای آیتمی است که به اتفاق‌های روز در قالب ویدئو، عکس‌نوشت، اینفو، پادکست و … واکنش نشان می‌دهد. هر موضوع از زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد و کاربر پی به ابعاد ماجرا می‌برد. پرونده لیگ اروپا به روایت فردوسی پور و آنالیز مسابقات لیگ با نریشن حمید محمدی دیگر بخش‌های جذاب آن است. در این صفحه، آیتم‌های متنوع دیگری هم مثل تاکید گزارشگران بر استفاده از اصطلاح «توی دروازه» دیده می‌شود. ترین‌های هر مسابقه که پیش‌تر در برنامه نود آن را شاهد بودیم این‌جا به شکل دیگری ارائه می‌شود.‌

سازندگان «فوتبال 360» محتواها را به شکلی جذاب‌تری نسبت به سایر برنامه‌ها به نمایش می‌گذارند. آن‌ها پیشینه قدرتمندی مثل «نود» دارند و به همین خاطر می‌دانند محتواها را چگونه بسته‌بندی کنند که جذابیت بیشتری داشته باشد. از طرف دیگر «فوتبال 360» در آیتم‌هایی کوتاه ساخته شده و حتی تحلیل‌های هر بازی هم مختصر و مفید است. این ویژگی در برنامه «نود» دیده می‌شد و حالا «فوتبال 120» هم به آن پایبند است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید