تلویزیون
واکنش ابوطالب حسینی در فوتبال 120 به حواشی اکران فیلم «هزارویک‌روز» در آمریکا +ویدیو

شوخی عادل و ابوطالب با پرویز

ویدیوی کامل شوخی ابوطالب حسینی با پرویز پرستویی را در انتهای خبر ببینید

بعد از اینکه ماجرای برخورد پرویز پرستویی با سام رجبی در اکران فیلم «هزار و یک روز» بازتاب رسانه‌ای گسترده‌ای پیدا کرد، در ادامه این واکنش ها ابوطالب حسینی در آیتم «فان» برنامه «فوتبال 120» هم با این ماجرا شوخی کرد.

ماجرا از این قرار بود که پرویز پرستویی بعد از نشست خبری فیلم «هزار و یک روز» به کارگردانی حبیب احمدزاده در آمریکا از پرسش‌های مداوم سام رجبی به ستوه آمد و در واکنش به او گفت «به تو ربطی ندارد» و بعد هم با ضربه ای موبایل او را به زمین پرتاب کرد.

ابوطالب حسینی، این هفته در آیتم فان «فوتبال 120» بدون اینکه نامی از پرویز پرستویی به میان بیاورد با این حرکت او شوخی کرد.

ابوطالب سر صحبت را با این مسئله باز کرد که این روزها موبایل حسابی دردسرساز شده و هرجا می‌روی همه دارند فیلم می‌گیرند. بعد این مسئله را به ماجراهای زندگی خصوصی جانی دپ و سیسمونی نوه یکی از مسولان و انگشت توی دماغ کردن یوآخیم‌لو پیوند داد و خلاصه رسید به این که اگر رونالدو گوشی یکی را می‌شکند، آن شخص حتما تملک مالی دارد اما اگر موبایل عزیزان دهک پایین جامعه را بشکنید شصت‌، هفتاد تومان ضرر می‌کنند.

بعد خیلی ظریف از قیمت گران موبایل رسید به حرکت پرویز پرستویی و پرتاب کردن گوشی سام رجبی. البته در طول ماجرا هیچ اسمی از پرستویی نیاورد اما همین که به اسم پرسشگر و شکستن گوشی موبایل اشاره کرد همه متوجه شدند ماجرا از چه قرار است. گفت یک مقدار رعایت کنید و گوشی‌ها را نشکنید. فقط آن را بیاورید پایین و با ترفندی فیلم داخلش را پاک کنید. از اینجا به بعد ماجرا بامزه‌تر شد. چون ابوطالب گفت می‌خواهد راه‌های مقابله با پرسشگر و پاک کردن فیلم بدون شکستن گوشی را آموزش دهد.

ابوطالب با لباس رزم مشکی و کمربند قرمز وارد دکور یک قصر چینی قدیمی شد و از همکارش خواست نقش پرسشگر را ایفا کند. او راه‌های مختلفی را مثل فشار دادن نقطه دبلیو و فشار دادن زانو به کمر و پیچاندن مچ دست پرسشگر را مطرح کرد و در این حین، پای جواد خیابانی را هم به میان کشید. شوخی جالبش با جواد خیابانی این بود که اگر پرسشگر مورد نظر بوی سیگار می‌داد، او را مهار کنید و سریع با خیابانی تماس بگیرید و گزارش دهید. چون در آن صورت تا وقتی نگوید «عزیز خوب من به شرافت مادرم قسم دیگه سیگار نمی‌کشم.» او را رها نمی‌کند.

نتیجه تلاش ابوطالب برای آموزش راه‌های آسیب نرساندن به گوشی موبایل پرسشگر به جایی رسید که گردنش را شکست و او را کشت. آخرش هم گفت اگر گوشی را بزنید بشکنید بهتر است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید