تلویزیون
رونمایی از گریم بازیگر جدید سریال کمدی سعید آقاخانی

بیژن بنفشه خواه به «نون خ 4» پیوست

بیژن بنفشه خواه در فصل چهارم سریال «نون خ» بازی می‌کند او با حضور در یک برنامه اینترنتی از گریم خود در این سریال رونمایی کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، سعید آقاخانی مدتی است تصویر برداری فصل چهارم «نون خ» را در منطقه خجیر تهران شروع کرده است. در این فصل علاوه بر بازیگران فصول قبلی، چند بازیگر جدید نیز به پروژه اضافه شده‌اند. حسن معجونی وبیژن بنفشه خواه از جمله بازیگران جدیدی هستند که در این فصل جلوی دوربین آقاخانی رفته اند. مهدی فرجی تهیه کننده پروژه  تابستان گذشته از حضور معجونی در این سریال خبر داد و حالا هم بنفشه خواه با حضور در یک برنامه اینترنتی از بازی خودش در فصل چهارم «نون خ» خبر داده است.

او با حضور در برنامه «معرکه» که اجرای آن را بهنام تشکر برعهده دارد اعلام کرد که در حال حاضر مشغول بازی در سریال «نون خ» است و گریمی که با آن در این برنامه حاضر شده مربوط به همین سریال است.

بنفشه خواه برای سریال «نون خ» موهایش را به رنگ تیره درآورده و ته ریش گذاشته است. علاوه بر او و حسن معجونی، حمید رضا آذرنگ هم که در فصل سوم سریال غایب بود، در این فصل حضور دارد.

تصویربرداری سریال «نون خ 4» به منظور پخش در عید نوروز و رمضان سال 1402 با بازسازی کردستان در منطقه خجیر تهران در حال انجام است.

سعید آقاخانی علاوه بر کارگردانی ، عهده دار نقش «نورالدین خانزاده» کاراکتر اصلی سریال هم هست. امیر وفایی هم فیلمنامه سریال را می‌نویسد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید