تلویزیون
چرا شبکه سه به جای از سرگیری پخش سریال پوریا آذربایجانی، سریال حکم رشد را جایگزینش کرد

بلاتکلیفی «برف بی صدا می‌بارد»

شبکه سه در حالی از شنبه هفدهم اردیبشهت پخش سریال جدید« حکم رشد» را شروع می‌کند، که قرار بود بعد از پایان ماه رمضان ادامه سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» را روی آنتن بفرستد.

به گزارش فیلم‌نیوز، فصل اول سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی از اوایل زمستان سال 1400 شروع شد. این فصل در 100 قسمت قرار بود پخش شود، اما تا پایان سال فقط 68 قسمت از آن روی آنتن رفت. با توجه به در پیش بودن مناسبت نوروز و رمضان ، پیش بینی می‌شد سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» ازپایان ماه رمضان پخش خود را از سر بگیرد ، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد .

طبق اعلام شبکه سه قرار است سریال «حکم رشد» ساخته حسن لفافیان پخش شود.

ایسنا در گزارشی دلیل پخش نشدن ادامه «برف بی‌صدا می‌بارد» به مشکلات تولید ربط داده و نوشته است:« نیمه کاره ماندن پخش این سریال حکایت از این دارد که شبکه سه به پخش ادامه این سریال رضایت نداده ، بنابراین به نظر می رسد به دلایل مشکلات تولید، سرنوشت پخش و تولید ادامه این سریال با چالش مواجه شده است.»

فصل اول سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» در 100 قسمت تولید شده و قرار است فصل دوم آن که داستانش در زمان حال اتفاق می‌افتد در 150 قسمت تولید شود، که هنوز طبق اعلام ایسنا وضعیت تولید آن مشخص نیست.

فرهاد آییش، الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ، مائده طهماسبی، پاشا رستمی، پوریا شکیبایی، پانته آسیروس، مریم شیرازی، مینا وحید، فریبا متخصص، امید روحانی، مهسا طهماسبی و در سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید