تلویزیون
رقابت جدی فینال عصرجدید میان گروه سنی زیر ده سال

عصرجدید در دست بچه‌ها

رقابت جدی فینال عصرجدید میان گروه سنی زیر ده سال

دوشنبه شب دومین قسمت نتایج آرای مردمی در مرحله نیمه نهایی فصل سوم «عصر جدید» اعلام شد و فینالیست‌های مردمی مشخص شدند. نکته جالب، سهم بالای گروه سنی زیر 10 سال در مرحله فینال است، تا جایی که از میان شش راه یافته به فینال، چهار نفر زیر 10 سال سن دارند.

ساینا شیخی یکی از فینالسیت های فصل سوم است که به خاطر مهارت در دوبله توانست به مرحله آرای مردمی راه یابد. او در رقابت با گروه جنگجویان ووشو با یک میلیون دویست و سی و هفت هزار نهصد و نود و پنج رای پیروز شد و به فینال راه یافت.

علی طولابی که با صدای خود و تسلط در خوانندگی حالا صاحب شهرت شده، در رقابت با گروه دختران خورشید پیروز شد و با یک میلیون و نهصد و یازده هزار و ششصد و سی هفت رای رکوردار رای به فینال راه یافت.

ستیلا و آنیسا هم در رقابت با گروه ترانه به پیروزی رسیدند و با یک ملییون و ششصد و هشتاد و یک هزار و هفتصد و شانزده رای توانستند به فینال عصر جدید راه یایند.

گروه پهلوانک های ایران زمین هم در رقابت گروه دپا صاحب برتری شد و توانست یک میلیون هفتصد و پنجاه و دو هزار و پانصد و بیست و چهار رای را از آن خود کند.

در جمع فینالیست ها دو نفر بالای 10 سال سن دارند. یکی از آن ها احسان یاسین است که استعداد خود در خوانندگی را به رخ کشید و موفق شد یک میلیون و هشتاد و نه هزار و صد و هفتاد و سه رای از مردم بگیرد. و دیگری پیمان ابراهیمی، استندآپ کمدین اصفهانی هم موفق به کشب یک میلیون و صد و هفتاد و دو هزار و چهارصد و هفتاد و چهار رای مردمی شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید