تلویزیون
طی یک برنامه دو قسمتی اعلام می‌شود

عصرجدید 21 و 22 خرداد فینالیست‌های خود را می شناسد

با پایان مرحله نیمه نهایی فصل سوم مسابقه استعداد یابی «عصر جدید»، فینالیست‌های این فصل بیستم و یکم  و بیست و دوم خرداد ماه معرفی می‌شوند.

به گزارش فیلم نیوز، مرحله نیمه نهایی فصل سوم مسابقه استعداد یابی «عصر جدید» یکشنبه هشتم خرداد با اجرای 5 شرکت گننده به پایان رسید. در پایان این مرحله 12 گروه با رای داوران مسابقه به نظرسنجی مردمی راه پیدا کردند.

مخاطبان برنامه تا روز دوازدهم خرداد مجاز به شرکت در این نظرسنجی بودند. طبق اعلام احسان علیخانی برنامه مربوط معرفی فینالیست‌ها در همان روز دوازدهم خرداد ماه ضبط شده و قرار است این برنامه در قالب دو قسمت روی آنتن برود.

با توجه به اینکه شنبه و یکشنبه هفته جاری مصادف است با ایام سوگواری ارتحال امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد، عصر جدید این هفته پخش نمی‌شود و قسمت مربوط به معرفی فینالیست‌ها در دو قسمت شنبه بیست و یکم و یکشنبه بیست و دوم خرداد ماه روی آنتن می‌رود.

«آنیسا و ستیلا»، «گروه ترانه» ، «گروه دپا»، «گروه پهلوانک‌های ایران زمین»، «گروه کاکتوس»، «پیمان ابراهیمی»،«ساینا شیخی»، «گروه جنگجویان وشو»، «احسان یاسین»، «گروه زاگرس»، «علی طولایی» و «دختران خورشید» شرکت کننده‌های راه یافته به نظر سنجی مردمی هستند. از بین این شرکت کننده‌ها 6 گروه راهی فینال فصل سوم «عصرجدید» می‌شوند.

فصل سوم «عصر جدید» با اجرا و کارگردانی احسان علیخانی و با حضور امین حیایی، مجید اسماعیلی، کارن همایونفر و ژاله صامتی به عنوان داور همزمان با شروع سال 1401 روی آنتن رفت و قرار است همزمان با عید سعید غدیر خم برگزیدگان آن معرفی شوند.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • آنیسا و ستیلا»، ، «گروه پهلوانک‌های ایران زمین»، «پیمان ابراهیمی»،«ساینا شیخی» «احسان یاسین»، «علی طولایی» این گروه‌ها انتخاب شدند برای فینال

دیدگاهتان را بنویسید