تلویزیون

‌‎معرفی سریال های ماه رمضان ۹۸: «دل دار»

‌برادران محمودی بعد از ساخت فیلم های «چند متر مکعب عشق» و «رفتن» و دغدغه ی پرداختن به زندگی مهاجران افغان در ایران، سال ۹۶ اولین سریالشان را با محوریت جوانان و خانواده های ایرانی جلوی دوربین بردند.

به نظر می رسد دومین سریال آنها چندان هم از فضای مجموعه قبلی شان دور نباشد، چون دغدغه ی پرداختن به طبقه متوسط و جامعه کارگری در «دل دار» هم وجود دارد. کمااینکه تم اصلی سریال، ملودرامی عاشقانه است که قصه دو عشق را به صورت موازی روایت می کند.

‌‎شنیده شده سریال جدید به دلیل حضور شخصیت ها و پرداختن به اتفاق های مختلف، ریتم تندتر و تعلیق های بیشتری نسبت به سریال قبلی برادران محمودی دارد.

‌‎ در این سریال محمدرضا غفاری، سوگل خلیق، الناز حبیبی، حسام محمودی، نیما رییسی، مهران نائل، پیمان مقدمی، سجاد دیرمینا ، شادی مختاری و خیام وقارکاشانی، صحرا اسدالهی، وحید آقاپور، مونا کرمی با هنرمندی: بهزاد فراهانی، مریم بوبانی، علی اوسیوند، رویا جاویدنیا و کمند امیرسلیمانی و با حضور پریوش نظریه، همایون ارشادی، علیرضا آرا ایفای نقش می کنند.

محسن چاوشی که در «سایه بان» هم با محمودی ها همکاری کرده بود، خوانندگی تیتراژ پایانی این مجموعه را برعهده دارد.

«دل دار»در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای هرشب ساعت ۲۱:۳۰ در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. تکرار این مجموعه  ۴۵ دقیقه بامداد ، ۱۱:۳۰ صبح و ۱۶:۲۰ بعدازظهر خواهد بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید