تلویزیون

پس از دو ماه توقف، تصویربرداری سریال «87 متر» دوباره از سر گرفته می‌شود

کیانوش عیاری از تصویربرداری مجدد سریال  «87 متر»خبر داد.

تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی پس از حدود دو ماه وقفه، از فردا 23 تیر دوباره آغاز می‌شود.

این سریال طنز که به دلیل مسایل مالی مدتی متوقف شده بود از فردا کار خود را با حضور همه بازیگران اصلی شروع می کند.

به گفته کیانوش عیاری گروه تولید این سریال قرار است در لوکیشن منطقه 15 خرداد تهران مستقر شوند و پلان های باقی مانده از سکانس‌های قبلی را فیلمبرداری کنند.

این کارگردان همچنین در گفتگو با تسنیم تصریح کرد: 70 درصد «87 متر» فیلمبرداری شده و اگر مشکلی پیش نیاید تا پاییز کار به پایان می‌رسد. قرار است در لوکیشن منطقه 15 خرداد تهران مستقر شویم و پلان‌های باقی‌مانده از سکانس‌های قبلی را فیلمبرداری کنیم. تصویربرداری در این لوکیشن تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

عیاری درباره زمان پخش سریال «87 متر» گفت: ما دو ماه را از دست دادیم و باقی‌مانده کار را باید فیلمبرداری کنیم و بعد درباره زمان پخش صحبت کنیم. ولی اگر شرایط بدون خلل و مشکلی جلو برود می‌توانیم منتظر پخش این سریال تلویزیونی در امسال باشیم.

او در پایان افزود: من معمولاً درباره مسائل مختلف اظهارنظری ندارم و دنبالِ حاشیه‌سازی نبوده‌ام و نیستم. همیشه ترجیح داده‌ام در شرایطی که با تلویزیون و یا سینما کار می‌کنم به کارم بپردازم. من حرفی درباره سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی نزدم و حمله‌ای هم نداشته‌ام. حاشیه‌سازی‌ها و هجمه‌پراکنی از قول من در رسانه‌ها مطرح می‌شود به احتمال زیاد بیهوده و ربطی به من ندارد.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از بازیگران «۸۷ متر» هستند.

 

 

 

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید