تلویزیوننمایش خانگی
تناقض بزرگ در پلتفروم تلویزیون

چرا تلوبیون پلاس آمار بازدیدهای جناب‌عالی را اعلام نمی کند

با وجود اینکه سایت تلوبیون به دلیل انتشار آمار بازدید محصولات تلویزیون به عنوان منبعی برای سنجش میزان استقبال از این آثار به حساب می‌آید اما پلتفروم تلوبیون‌پلاس، اطلاعاتی از آمار بازدید از آثار اختصاصی‌اش از جمله سریال « جناب عالی» را ارائه نمی‌دهد.

درباره میزان بازدید یک سریال یا برنامه تلویزیونی اطلاعات دقیقی وجود ندارد اما معمولا با مراجعه به سایت تلوبیون به عنوان مرجع رسمی آرشیو شبکه‌های تلویزیون، می‌توان تا حدودی به آمار نسبی هر اثر دست پیدا کرد. درست است که آمار بازدید قسمت‌های مختلف یک برنامه یا سریال در تلوبیون با تلویزیون متفاوت است اما براساس آماری که تلوبیون از بازدیدها منتشر می‌کند می‌توان فهمید به طور کلی یک اثر حدودا چه میزان بازدید دارد و به نسبت سایر آثاری که همزمان درحال پخش هستند دارای چه جایگاهی است.

هفت قسمت از مجموعه «جناب‌عالی» تا نیمه رمضان از تلوبیون‌پلاس پخش شده، اما هنوز آماری از میزان بازدیدهای آن ارائه نشده است

حالا مسئله مهم اینجاست که با وجود اهمیت میزان بازدیدها در سایت تلوبیون، رسانه وابسته به آن یعنی تلوبیون پلاس، آماری از میزان مخاطبان آثار اختصاصی‌اش منتشر نمی‌کند. این درحالی‌ است که فیلم‌های «درخت گردو»، « تک تیرانداز» و «منصور» به صورت اختصاصی در این سایت منتشر شده‌اند و «جناب عالی» هم اولین سریال اختصاصی سایت است. طبیعتا انتظار می‌رود تلوبیون که چنین امکانی را برای آثار تلویزیونی فراهم کرده، آماری هم از میزان بازدید از محصولات اختصاصی خودش ارائه دهد.

سریال «جناب عالی» به کارگردانی عادل تبریزی، از ابتدای ماه مبارک رمضان از طریق پلتفروم «تلوبیون پلاس» عرضه شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید