تلویزیون
به شکل رسمی از سوی معاونت سیما اعلام شد

پژمان بازغی ، عبدالله روا و سپند امیر سلیمانی مجری برنامه سال تحویل شدند

مجریان برنامه‌های تحویل سال تلویزیون به طور رسمی معرفی شدند. علاوه بر اقبال واحدی، المیرا شریفی‌مقدم، حامد سلطانی و مصطفی امامی  که پیش‌تر به عنوان مجریان تحویل سال معرفی شده بودند، نام پژمان بازغی، عبدالله روا و سپند امیرسلیمانی هم به این جمع اضافه شده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، فهرست مجریان تحویل سال، امروز سه‌شنبه 23 اسفند توسط معاونت سیما منتشر شد. با به میان آمدن نام پژمان بازغی، عبدالله روا و حتی سپند امیرسلیمانی، ترکیب عجیب‌وغریب مجریان تحویل سال 1402 تاحدی تعدیل شده است.

روی یکشنبه فهرستی از گزینه‌های احتمالی تلویزیون برای اجرای برنامه‌های تحویل سال منتشر شد و تعجب بیشتر مخاطبان را برانگیخت. برخی سایت‌های خبری، وزن مجریان سال‌های قبل را با مجریان احتمالی مقایسه کرده بودند و برخی نوشته بودند مدیران تلویزیون برخلاف سال‌های قبل که برای انتخاب مجریان و مهمان‌های تحویل سال وارد رقابتی پیچیده می‌‌شدند امسال به معمولی‌ترین مجری‌ها راضی شده‌اند.

حالا علاوه بر اقبال واحدی، المیرا شریفی‌مقدم، حامد سلطانی، مصطفی امامی و … نام پژمان بازغی، عبدالله روا و سپند امیرسلیمانی هم در میان این فهرست دیده می‌شود.

پژمان بازغی قرار است با ویژه‌برنامه «کودک شو» اجرای برنامه تحویل سال شبکه نسیم را به عهده بگیرد، عبدالله روا به همراه جواد خیابانی، ویژه‌برنامه تحویل سال «گلبارون» شبکه ورزش را اجرا می‌کنند و سپند امیرسلیمانی هم مجری ویژه‌برنامه تحویل سال «کهکشان» شبکه امید است.

نکته قابل توجه اینجاست که در فهرست نهایی اعلام شده توسط معاون سیما، اجرای شبکه‌های اصلی تلویزیون در اختیار مجریانی کاملا معمولی قرار دارد. ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه یک که سال‌های قبل در اختیار علی ضیا قرار داشت امسال به اقبال واحدی سپرده شده. مجری ویژه برنامه تحویل سال گذشته شبکه دو، داریوش فرضیایی بود و امسال به المیرا شریفی‌مقدم رسیده است. سال گذشته ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه سه را هم احسان علیخانی اجرا کرد و امسال این ویژه‌برنامه به حامد سلطانی رسیده است.

افت سطح مجری‌ها در فاصله یک سال کاملا به چشم می‌آید و معلوم نیست با این مجری‌ها، چه مهمان‌هایی قرار است شب عید در تلویزیون حضور پیدا کنند.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • سپند مجری ،؟
    بازغی مجری ؟
    به دروغ سیزده بیشتر نژدیک
    بعد توقع دارند مخاطب به شبکه های خارجی دلخوش نشه

دیدگاهتان را بنویسید