تلویزیون

علی ضیا: هیچ مشکلی با مدیران سیما ندارم

علی ضیا در نشست خبری طرح انتخاب چهره مردمی سال، در مورد غیبت یکساله خود در برنامه‌های صداوسیما و همچنین ویژه برنامه نوروز ۱۴۰۱ توضیحاتی ارائه داد. 

به گزارش فیلم نیوز به نقل از روابط عمومی «فرمول یک»، علی ضیا مجری و تهیه کننده برنامه «فرمول یک» در نشست خبری طرح انتخاب چهره مردمی سال درباره غیبت یک‌ساله خود از آنتن تلویزیون گفت: «در دوران فعالیت رسانه‌ای من، برای اولین بار است که از یک عید نوروز تا نوروز بعدی برنامه نداشته‌ام. شاید به این خاطر باشد که به گواه آمار، «فرمول یک» پربیننده‌ترین برنامه تاریخ شبکه یک سیما بود! واقعیت این است که هیچ‌گاه مشکلی بین من و مدیران شبکه یک سیما وجود نداشته است. ما اوایل تابستان امسال طرح برنامه را به مدیران شبکه ارائه کردیم و خود من جلساتی با آقای زین‌العابدین مدیر محترم شبکه یک سیما داشتم و این ارتباط همچنان حفظ شده است، اما بالاخره گاهی اتفاقاتی می‌افتد و بوروکراسی حاکم بر سازمان صدا و سیما کارها را کند می‌کند. خدا را شکر الان هم رابطه من با ایشان خوب است وآقای زین العابدین هم به من لطف دارد.»

این مجری تلویزیون درباره تجربه اجرای برنامه در فضای مجازی تصریح کرد: :«همیشه سعی کردم که خودم را در چالش های جدیدی برای اجرای برنامه قرار بدهم. حضور من در فضای مجازی هم در همین راستا بود. مثلاً ویدئویی از حضور آقای حیاتی گوینده اخبار در صفحه یکی از دوستان با ۴ هزار دنبال‌کننده بیش از ۹ میلیون بازدید خورد که رقم عجیبی بود و همین تأثیرگذاری این فضای جدید را اثبات می‌کرد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شاهد حضور او در شبکه نمایش خانگی باشیم، گفت: «سال گذشته با مدیران وی او دی ها درباره برنامه سازی و نه اجرا، صحبتی داشتم. به هر حال برنامه‌سازی شغل من است و ممکن است در کشورم در فضاهای مختلف برنامه بسازم اما تلویزیون را به عنوان خانه‌ام انتخاب کرده‌ام و امیدوارم تا جان در بدن دارم در تلویزیون اجرا کنم.»

مجری و تهیه‌کننده برنامه «فرمول یک» درباره زمان پخش این برنامه نیز گفت: «ویژه برنامه تحویل سال «فرمول یک» از ۲۲ اسفند هر شب روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و در طول هشت شب در کنار ۱۰ برگزیده مردمی، هنرمندان و ورزشکارانی که غالباً خودشان فعالیت اجتماعی دارند نیز مهمان برنامه هستند.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید