تلویزیون
عدم حضور هومن حاجی عبداللهی در فصل دوم

«نون. خ 2» اواخر شهریور جلوی دوربین می رود

بعد از استقبال مردم و انتخاب «نون.خ» به عنوان پربیننده‌ترین سریال نوروزی، قرار شد تولید فصل دوم این سریال اواسط سال جاری برای پخش در ماه رمضان 99 آغاز شود. مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در ابتدای امر اعلام کرده بود که تابستان کلید می‌زنیم ولی رفته رفته شایعات و حاشیه‌هایی هم برای این سریال چه از عدم حضور سعید آقاخانی به عنوان کارگردان و چه مشکلات عدیده مالی مطرح شد.

فرجی در گفتگو با خبرگزاری تسنیم ضمن تکذیب این شایعات، اظهار کرد: «نون.خ 2» روزهای پایانی نگارش خود را سپری می‌کند و ان‌شاالله اواخر شهریورماه جلوی دوربین خواهد رفت.

او در ادامه تصریح کرد: متن و نگارش «نون.خ2» جلو می‌رود و بازبینی لوکیشن هم در یکی دو سفر سعید آقاخانی به مناطق کردستان انجام شده است. بنا نداریم از تهران شروع کنیم و احتمالاً یا از کردستان و یا از کرمانشاه، فصل دوم «نون.خ» آغاز خواهد شد.

فرجی در خصوص اضافه شدن بازیگران جدید به فصل دوم این سریال تأکید کرد: تقریباً بازیگران فصل اول همه هستند و احتمالاً هومن حاجی‌عبداللهی را نداریم چون نقش روحانی در قصه نیست. و البته او کاراکتر رحمت «پایتخت6» هم هست و درگیری‌های خاص خودش را هم دارد.

او در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون.خ» بر کاری با محتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون.خ 2» 25 قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید