تلویزیون
عوامل سریال رمضانی شبکه یک عازم کرمانشاه می‌شوند

«نون.خ 2» اواسط آبان کلید می‌خورد

تهیه کننده سریال «نون.خ» از آغاز تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی از اواسط آبان ماه خبر داد.

مهدی فرجی تهیه‌کننده فصل دوم سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی به مهر گفت: ان شاءالله به‌زودی و تا اواسط آبان سریال را کلید می‌زنیم. همانطور که پیش از این اعلام شده بود آغاز تصویربرداری از کرمانشاه خواهد بود.

او در ادامه افزود: به زودی هم قرارداد و تفاهمنامه با استانداری کرمانشاه در آنجا منعقد و از آن رونمایی خواهد شد. همچنین گروه ساخت دکور این هفته به کرمانشاه می‌روند تا دکورها را در آنجا آماده کنند و ساخت و سازها را انجام دهند.

تهیه‌کننده «نون.خ» درباره روند پیش تولید این سریال اظهار کرد: پیش تولید ما به طور جدی در حال پیگیری است و متن کار هم همچنان توسط دو نویسنده یعنی امیر وفایی و محمد تنابنده در حال نگارش است.

فرجی درباره حضور بازیگران جدید در فصل دوم این سریال بیان کرد: بازیگران فعلا همان بازیگران قبلی هستند اما با چهره‌های جدیدی هم مذاکره داشته‌ایم اما هرگاه به قرارداد و قطعیت رسیدیم، نامشان اعلام خواهد شد.

فصل اول سریال«نون.خ» نوروز امسال از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد. فصل دوم این سریال نیز برای ماه رمضان سال آینده آماده می‌شود.

سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، نعیمه نظام دوست، شیدا یوسفی، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و… بازیگران سریال «نون.خ» هستند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید