تلویزیون
واکنش عادل فردوسی پور به تصمیم مدیران سیما:

«نود» فرزندم است، او را با پست و مقام عوض نمی‌کنم

فیلم نیوز: اوایل اردیبهشت ماه امسال بود که علی فروغی رئیس بسیج سازمان صداوسیما به عنوان مدیر شبکه سه منصوب شد. پس از انتصاب فروغی برخی از رسانه ها هشدار دادند که حضور او در شبکه سه ممکن است باعث جدایی عادل از برنامه پرطرفدارش شود.

این پیش بینی در کمتر از چند ماه به وقوع پیوست از اواسط جام جهانی 2018 اختلافات بین فروغی و عادل فردوسی پور سر باز زد.

این اختلافات در ادامه حتی منجر به پخش نشدن چند قسمت از این برنامه شد و در جشنواره جام جم، عادل فردوسی پور از سال 97 به عنوان یکی از سخت ترین سال های کاری اش یاد کرد و کنایه هایی را هم به مدیر شبکه سه زد.

در روزهای گذشته خبری درباره انتصاب فردوسی‌پور به عنوان قائم مقام شبکه «ورزش» منتشر شد ولی امروز عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما در مصاحبه ‌ای تاکید کرد فردوسی پور در شبکه سه خواهد ماند و به کارش ادامه خواهد داد.

ولی پس از انتشار صحبت‌های علی عسگری روابط عمومی صداوسیما تایید کرد که از سال آینده تیم اجرایی «نود» تغییر خواهد کرد و «خداحافظی عادل با «نود»» تیتر بسیاری از رسانه‌ها شد.

اما دقایقی پیش عادل فردوسی‌پور در واکنش به مصاحبه مدیر روابط عمومی صدا و سیما و عدم پخش آخرین برنامه «نود» در سال ۹۷ گفت: « برنامه امشب 90 به آیتم های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من در چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم اما امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه 90 از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.
او افزود: «در شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه 90 به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.»

فردوسی پور در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده ام.

این گزارشگر در پایان تاکید کرد: «برنامه 90 فرزند من است و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه برای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید