تلویزیون
احسان علیخانی:

من از نسل آزمون و خطا هستم/ «عصر جدید» ۵۵ میلیون مخاطب دارد

مجری «عصر جدید» توجه بالای مخاطبان نسبت به این برنامه و همچنین تعدد متقاضیان برای حضور در آن را از دلایل ساخت فصل دوم دانست.

احسان علیخانی در برنامه شب گذشته «عصر جدید» و در حاشیه این قسمت؛ در پاسخ به سوالی درباره ویژگی شخصی اش در کار و اینکه جدی است یا خود را می‌گیرد؟ اظهار کرد: در چهل سالگی زندگیم اصلاً فکر نمی‌کنم آدم مهمی هستم که بخواهم خود را بگیرم اما مدل عصبانیتم فرق می‌کند و وقتی کار برایم جدی می‌شود میمیک صورتم عصبانی است.

مجری «ماه عسل» همچنین در پاسخ به پرسش دیگری درباره اجراهای قدیم خود و اینکه الان چه نظری درباره آن‌ها دارد، گفت: یک سری اجراهای من در گذشته فاجعه است و وقتی آنها را می‌بینم حرص می‌خورم، برخی از آنها فول است. مدیون مردم هستم که غلط‌های مرا تحمل کردند من نسل آزمون و خطا هستم کار دیده‌ام و یاد گرفته ام. آدم‌ها را خوب نگاه کردم و الان برای همین ناراحتم از حضور خیلی‌ها که قدر آنتن را نمی‌دانند ما نسلی هستیم که در پشت صحنه و برای کار دویدیم.

او با اشاره به خاطره‌ای از اولین فعالیت‌های خود در پشت صحنه تولیدات اظهار کرد: سال ۷۹ در پشت صحنه ساخت تله فیلمی کار کردم و دستیار صحنه بودم خاک در فن می‌ریختم که بریزد روی صورت بازیگر و بعد دیدند خیلی فعالم به من، چای دادن هم سپردند.

علیخانی درباره بازیگری نیز یادآور شد: این پرش از اجرا به بازیگری را الان درست نمی‌دانم حتماً یه روز مرتکب آن می‌شوم اما الان نه دنبال شهرتش هستم نه پولش و حتماً برای خودم کارگردانی را از بازیگری بیشتر درست می‌دانم.

این مجری توانمند درباره اینکه چرا به ساخت «عصر جدید» ادامه داده است و وارد فصل‌های بعدی این برنامه شد، اظهار کرد: خیلی‌ها به وفور گفتند که چرا تولید این برنامه را ادامه می‌دهم. به دو دلیل «عصر جدید ۲» را شروع کردیم چون به طور مستقیم ۳۰۰ نفر و غیرمستقیم ۵۰۰ نفر با این برنامه در حال کار هستند از کارگاه سازنده دکور و تجهیزات تا تاکسی و آشپزخانه‌ای که غذای ما را می‌دهد. از طرف دیگر شوق و عشق بچه‌هایی که پشت در مانده‌اند دلیل دیگر من است. این برنامه ۵۵ میلیون بیننده دارد. در فینال فصل قبل ۱۰ میلیون رأی دادند و ما نمی‌توانیم به راحتی از این‌ها عبور کنیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا داوران در فصل جدید تغییر نکرده اند، بیان کرد: اگر قرار باشد «عصر جدید» فصل سومی داشته باشد تغییر اساسی در ساختار و داوران خواهیم داشت.

مجری «عصر جدید» در بخش دیگر در پاسخ به اینکه چرا تلاش دارد رأی داوران را در طول اجراها تغییر دهد، عنوان کرد: بدیهی است که من بروم روی مخ داوران که رأی آنها را تغییر دهم، شاید باید حق کسی را بگیرم. البته حتماً من هم به عنوان میزبان هیجانی و احساساتی می‌شوم.

منبع: مهر

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید